Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Le lehet valahogyan gyözni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Le lehet valahogyan gyözni a féltékenykedést?

Figyelt kérdés
már lassan 2 éve leszünk együtt a barátommal és állandóan féltékenykedem!már én is unom,de nem tudod magamat leállitani!ebböl adódott a sok veszekedés!már betegesen féltékeny vagyok!nagyon sok önbizalom hiányban szenvedek,valoszinüleg ez is közre játszik!és van egy jobarátja,ö lány és mindent elmondanak egymásnak!ez ugy idegesit!de még mielött mi összejöttünk ö már joban volt a csajjal és van a csajnak pasija!öszintén megmondom betegnek érzem magam!segitsetek létszi!
2008. aug. 3. 09:48
 1/5 anonim ***** válasza:
hat a feltekenyseget nehezen lehet legyurni ,foleg ha okot ad ra, nalam peldaul mindig csak akkor szunt meg amikor kiabrandultam a szerelmembol ,ez van , nehez kerdes ...
2008. aug. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A féltékenységet úgy lehet legyőzni ha megbízol a párodban és nem azt nézed örökké hogy kivel van meg hol van.Ha szereted bízz meg benne ha rájöttél hogy megcsal akkor hagyd el de ezt inkább meg kell beszélnetek egymással
2008. aug. 3. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem hiszek abba hogy le lehet győzni!Nem igazán ismerek lehetetlent az életbe de ezen én sem tudtam túl tenni magam.
2008. aug. 3. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ülj le beszélgess vele:)mondd el ami zavar beszéljetek meg:)

Próbálj meg bízni benne.

2008. aug. 3. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Az elején én is így voltam,marha féltékeny voltam,h talál vkit a párom és majd jól elhagy meg ilyenek.És még azt is nehezményeztem,ha a boltban jó fej volt az eladónővel.Azt mondta h nem lesz ez így jó,mert egy idő után megunja.Ezen elgondolkodtam.(Aztán arra jutottam,h ha vkinek azt mondogatom h hülye vagy akkor felveszi ezt a "viselkedést" és azzá válik,belemagyarázom...érted?)Szóval inkább nyeld le.Persze csak ha tényleg nincs rá okod,gyakorolj önuralmat és ne szolj mindenért.Aztán meglátod h könnyebb lesz.

Bridget

2008. aug. 3. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!