Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, ha a szerelmemről...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha a szerelmemről kiderülne, hogy fizetős lányhoz jár, este meg úgyan úgy ágyba bújik velem, mint ha semmi nem történt volna?

Figyelt kérdés
Ő nem tudja, hogy én tudom!Élünk nemi életet hetente többször. Bár mostanában új dolgokat csinál és jobban odafigyel rám.
2009. nov. 19. 11:24
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

értelemszerűen kidobni a francba.

és persze elmenni azonnal nemibetegség vizsgálatra. ki tudja, hogy gumival csinálta e.


bár mint látom téged annyira nem zavar ha itt hezitálsz azon, hogy új dolgokat csinál meg jobban figyel rád.

2009. nov. 19. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%

Nemigen engedném magam mellé feküdni,meg szexelni.Kitudja milyen betegséget terjeszt!Elöször is ha àgyba bujsz vele ezek utàn,akkor csakis kizàrolag gumival!!!!!!!!!!!!!!

Màsrészt én kifigyelném,vagy bizonyitékot szereznék,hogy szembesithessem,különben tagadnà.Ezek utàn pedig ha övé a lakàs,pakolné,ha tiéd,akkor az ö csomagja vàrnà az ajtoban..

Nem,nem és nem!Ezt ne tudnàm eltürni.Ha megcsal mert megszeretett màst,az megint egy dolgo,de hogy fizet a szexért,ez gusztustalan,undorito,veszélyes az egészségre,és nincs közeteteköszinteség.Ennek a kapcsolatnak löttek.Sorry

2009. nov. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
100%
Valószínű,hogy tanul a lánytól.Ha ezt tudod,én biztosan szakítanák vele.Egyrészt,ha képes máshoz is menni,akkor nem szeret,csak arra kellesz neki.Másrészt akármilyen betegséget elkaphatsz tőle.Találhats még olyan férfit is,aki azért van veled,mert szeret.
2009. nov. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Ez a szememben megcsalást jelent, ráadásul fizet érte!! Ki tudja, hogy "akkor" használnak-e óvszert? Ki tudja, hogy milyen nemi betegségeket vihet oda-vissza! Ne haragudj, de én a helyedben ezt nem tűrném. Számomra az általad vázolt szituáció megbocsáthatatlan: nem egyszer történt meg, hanem sorozatosan, fizet érte, és ráadásul egy örömlányhoz jár, aki meg hivatás szerűen fűvel-fával...
2009. nov. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
75%
Téged ez ennyire nem zavar, hogy képes vagy úgy tenni, mintha nem tudnád? Ház akkor bocs, de meg is érdemled. Én azonnal kidobnám, amint megneszelném, hogy ilyet művel velem.
2009. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
Az tény, hogy nincs olyan kapcsolat, amiben ne kéne kompromisszumokat hozni, vagy megalkudni. De hogy ebben...Embere válogatja persze, meg a helyzetek. Mi az, ami hozzáköt? Mi az, ami szétválaszt benneteket?
2009. nov. 19. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
81%
Mit tegyél ? Szedd a gyógyszereket használd a kúpokat amiket a nőgyógyász fog felírni
2009. nov. 19. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
52%

Mit tegyél?

komolytalan a kérdésed!

2009. nov. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
58%

Szembesítsd vele! Nézd meg, hogyan reagál!

Lehet, hogy perverz hajlamai vannak...Ha egyébként meg rendes. Mi nem ismerjük. Téged sem.

2009. nov. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%
Én hajítanám kifelé, lesz.rnám az "új dolgait", amiket ott szedett fel!
2009. nov. 19. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!