Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez csak testi vonzalom?! Nuku...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak testi vonzalom?! Nuku szerelem?!

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt.Szeretjük egymást nagyon,de az utóbbi időben,szerintem valami megváltozott.Mikor együtt vagyunk pl az ő vagy az én ágyamban(ha nem is szexelünk),de nagyon jól érezzük magunkat/egymást,vagy éppen mostanában napozunk,szóval egymást közvetlen közelében vagyunk,a másikhoz tudunk érni,szóval tudunk érintkezni,akkor minden tökéletes,imádom,úgy érzem sosem akarok elmozdulni mellőle.DE mikor meg pl msn-en beszélünk vagy telefonon,akkor meg nem érzem ezt.Majdnem úgy beszél velem,meg én is vele,mintha haverok lennénk,néha már majdnem "unok" is vele beszélgetni.Olyan felszínes és majdnem,hogy lekezelő.Na meg mikor elválunk és egyikünk megy haza a másiktól.Minden alkalommal valamelyikőnknek ritka sz_r kedve lesz és elrontja az egész előtte eltöltött időt.


Köszönöm a NORMÁLIS válaszokat!


2011. júl. 13. 20:11
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Jó kérdés... beszéltél már erről neki? Gondolod, ő is ugyanígy érez?
2011. júl. 13. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Hát egyszer már "kicsúszott" a számon,hogy ne beszéljünk soha többé msn-en!Erre Ő:Jó,ne is!
2011. júl. 13. 20:16
 3/11 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy vele, hogyan, milyen minőségben gondolsz rá? Szexuális vonatkozásban, vagy pedig lelki boldogsággal?
2011. júl. 13. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Legtöbbször úgy,hogy:"Úúúúúristen,mikor találkozunk már?!"
2011. júl. 13. 20:20
 5/11 anonim ***** válasza:

Szerintem egyáltalán nem erről van szó.

Nem lehet, hogy egyszerűen csak elmúlt már a szerelem? Ettől függetlenül még szereted őt, csak már nem olyan lángolóan... Csak feltevés- de szerintem azért azt éreznéd, ha csak testi vonzalomról lenne szó.


Az pedig, hogy rossz kedvetek lesz, amikor a válásra kerül a sor, csak még jobban mutatja, hogy szeretitek egymást.


Szerintem ne msn-ezzetek annyit, és építőleg hatna a kapcsolatra, ha egy-két romantikus randit is beiktatnátok a hétköznapokba.


Remélem tudtam segíteni :)

2011. júl. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Oké, ez rendben van, de miért akarsz találkozni vele ennyire? Egyszerűen csak hogy vele legyél (mert jól érzed magad vele), vagy pedig "már viszket a puncid" (bocs a megfogalmazásért).

Ez lényeges különbség.

2011. júl. 13. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm 20:21 !
2011. júl. 13. 20:23
 8/11 A kérdező kommentje:
Jól érzem magam vele,az is nagyon sokat jelent és nagyon jól esik,mikor csak simogat,vagy megérint.Na,de a találkozások 97%-akor szex is van.
2011. júl. 13. 20:24
 9/11 A kérdező kommentje:
Szóval az összeset egyben nézve nem tudom,hogy mi is van. :S
2011. júl. 13. 20:25
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyere beszélj velem ! xD
2011. júl. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!