Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok. Ti részegen öszintébek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok. Ti részegen öszintébek vagytok vagy össze vissza beszélte? Minél több választ.

Figyelt kérdés
Ez inkább egy felmérés lenne ugy hogy őszintén válaszoljatok légyszi.
2011. júl. 13. 21:41
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Nevetségesen tálalom, de őszintén beszélek. Viszont tudom kontrollálni amit mondok.
2011. júl. 15. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
Én részegen felszabadultabb, nyitottabb vagyok. De azért volt már, hogy simán hazudtam, miközben részeg voltam. :) Leginkább csak vigyorgok mindig, és össze-vissza beszélek mindent. :)
2011. júl. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
én meg nem szoktam inni.
2011. júl. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
100%

nem őszintébb, ink. nyitottabb, kimondom amit gondolok, átgondolás nélkül... de igaziból eddig ahányszor becsiccsentve vtam, vagy részeg, utána mindig azt mondta mindenki, h aranyos vagyok, össze-vissza beszélek, kicsit meggondolatlanul:D de onnan lehet tudni, h már eléggé ittam, h elmondom mindenkinek, h szeretem(akiket tényleg is), meg miért szeretem, és megölelem őket... nem mintha ez olyan nagyon különleges dolog lenne, attól lesz az, h ilyenkor be nem áll a szám, és egyfolytában ezt nyomatom mindenkinek többek között... de eddig mindig értékelték a többiek:)

18/L

2011. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
én őszinte vagyok és kb bármit elmondok gondolkodás nélkül, de ez alapvetően abból ered h eleve nem hazudok soha és a legtöbb dologra ha rákérdeznek, józanon sem titkolom. csak részegen szinte magamtól mondom. 20l
2011. júl. 15. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
részeg még nem voltam, de becsiccsentett állapotomban a szememmel "beszélek". nem szólok én semmit, de olyan a nézésem, hogy állítólag szavak nélkül is éreztetem, mit akarok:D
2011. júl. 15. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
nekem úgy volt, hogy azt hittem hazudok, később kiderült, hogy amit részegen azt hittem hazugság, az az igazság :)
2011. júl. 15. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

Sziaa!:D


Már nem most írtad ki a kérdést, de azért válaszolok. Én nagyon sokat beszélek olyankor, és csak az igazat mondom.Minden érzésemet elmondom annak az illetőnek akivel vagyok akkor.:)

2011. aug. 31. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim válasza:

Én nem beszélek... HANEM ORDIBÁLOK lol

Amúgy viccet félretéve, én is össze vissza beszélek és nem szeretek másokat meghallgatni. Részegen szeretek a középpontban lenni.

2018. márc. 25. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!