Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van egy fiu aki egy zenekarban...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nikacsu kérdése:

Van egy fiu aki egy zenekarban játszik és Gyöngyösön lakik nekem megtetszett és én is neki, és összeismerkedtünk bókolt és össze akart velem jönni csak hogy a féltékeny lányok el kezdtek pletykálni és elege lett belőle. Mi legyen?

Figyelt kérdés
A zenekar énekese megpróbált vele beszélni de eddig a fiu nem mondott neki semmmit. és nekem ez a fiu nagyon bejön szeretem és össze akarok vele jönni de nem tudom h ő ezek után akarja e még. Nem irhatok rá mert amég beszéltünk egy csomószor ő irt rám mindig én soha ő rá és kicsit furcsa lenne . Meg nem akarok nyomulni sem rá. De nagyon szeretem és az énekes azt mondta h ez a fiu járni akar vele. De aztán a pletykák miatt minden tönkre ment egy hónapja nem is beszéltünk semmit. Nemirt. Nekem. és kétségbe vagyok esve 13 éves vagok ez lenne a 2 párkapcsolatom.
2011. júl. 13. 23:39
 1/5 anonim ***** válasza:

A város nevét kihagyhattad volna.


Ha a fiú akar valamit keresni fog. Ha nem keres...

13 éves vagy. Hány éves a fiú?

Szerintem neked inkább a tanulással kellene foglalkoznod.

2011. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem irj neki, hamár ő nem ugy fogja gondolni a dolgokat akkor azt ugyis mondani vagy mutatni fogja. Irj neki mert lehet utána már tényleg késő lesz. Amugy a srác hány éves?
2011. júl. 13. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Mi folyik itt Gyöngyösön??? :DD
2011. júl. 14. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
a fiu is annyi idős mint én...és köszönöm a hasznos tanácsokat :)
2011. júl. 15. 13:28
 5/5 Mumumama válasza:
Lehet hogy ismerlek xd 12 vagyok,gyöngyösi
2012. szept. 8. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!