Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy szeressek ki a páromból?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy szeressek ki a páromból?

Figyelt kérdés
Kiderült, hogy másokkal ismerkedik, hogy becsap. El sem tudom mondani, mit érzek!:(( Nekem mondja, hogy szeret, engem ölelget, becézget, puszilgat, miközben másfelé is kacsintgat. Elég rendesen és nem lehet félreérteni.:'( Komolyan mondom elakarom felejteni örökre! De hogyan?:(
2011. júl. 14. 11:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
sehogy. ha ennyire szereted jobban jársz ha valahogy megoldjátok
2011. júl. 14. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Huu.. ismerős, ismerős. Ki kell lépni, nehéz, de muszáj! Figyeld meg, kilépsz és szarni fog a fejedre. Ettől dühös leszel, ami kicsit elnyomja a mély szeretetet! És menj bulizni!!!
2011. júl. 14. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Azon vagyok, de hiába. Rohadtul kivagyok. Enni sem tudok. Nem tudom mit csináljak.:'(( Nem hiszem el, hogy az az ember, akit azt hittem, hogy a tenyeremnél jobban ismerek ezt teszi. És ő hogy képes rá? Akkor szakítana a francba! Sosem tennék vele ilyet. Pedig tudhatná, hogy ez milyen érzés nekem, állítólag ő is ismer. Elhiszem, hogy van olyan, hogy kiszeretett belőlem. De akkor is mint embert se szeret, hogy ilyen fájdalmat képes okozni???
2011. júl. 14. 11:46
 4/12 anonim ***** válasza:
Gondolj csak a rossz tulajdonságaira és arra h. milyen szemét volt veled,járj sportolni az oldja a feszültséget benned,nézz vígjátékokat és menj el bulizni, flörtölni stb.Ha úgy szakítotok h. tudod ő a szemét akkor könnyebb elfelejteni,mint ha ő dobna azért mert már nem szeret hisz akkor semmit sem róhatsz a fejéhez.Gondolj arra h. te sem szeretnél olyan emberrel együtt élni aki átver, nem ő az igazi...
2011. júl. 14. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igyekszem.:'((( De hiába gondolok ezekre, dolgoznak bennem a gondolatok. Azt mondom szemét, arra gondolok amit tett, azt mondom utálom, de máris jön egy újabb gondolat, hogy miért tette, hisz annyira szeretem, nem akarom elhinni.:'(
2011. júl. 14. 11:55
 6/12 anonim ***** válasza:
Te most együtt vagy a fiúval, vagy csak kialakulóban van/volt?
2011. júl. 14. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Együtt vagyunk már nagyon régóta. Élettársamról van szó.
2011. júl. 14. 12:00
 8/12 anonim ***** válasza:
Én egy (felőllem) nagyon nagy szerelemet oltottam el egyböl mikor betelt a pohár mikor a srác megsértett de nagyon ...nem írtam rá csak utánna 2 nappal direkt bunkóskodni azóta nemírok rá másra (más srácokra) figyelek inkább és így enjegeltem a problémát :)
2011. júl. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Hogy bukott le?
2011. júl. 21. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
egyél egész nap, hízz el, és majd kiszeret belőled ő :P
2011. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!