Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek?! A mai napig nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek?! A mai napig nem tudom megbocsájtani neki itt belül.

Figyelt kérdés

A barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt.Nagyon szeretjük egymást.De van egy lányka,aki eléggé nyomul a barátomra,teszi veszi magát neki.A barátom meg vissza ugyan így:írogat a képei alá:"nekem is van egy ilyen pólóm,talán kölcsön adom,aszol benne egy jót,jól áll majd,mint egy mini ruha,a szép combjaidig"stbstb,"tetszenek/jók az új képeid"(a barátom azt hiszi,hogy ezekről nem tudok)Nekem SOHA nem írt ilyeneket.Sűrűn beszélgetnek,bókol a lánynak.A lány is teszi az agyát neki.Egyszer egy olyan beszélgetésüket is olvastam,ahol kis "királykisasszonyomnak" szólítja és már alig várja,hogy beszéljenek,stb.A lány meg:"ez annyira kellett már,annyira jól esett".Hát nekem is jól esett,hogy a dátum alapján pontosan aznap este 2 perccel az előtt,meg nekem írt,hogy mennyire szeret.Ez nagyjából 2 hónapja volt,de ha meglátom a csaj képét vagy csak rá gondolok és a beszélgetésekre,máris sz_rul érzem magam és dühös is vagyok.Szerencsére másik városban lakik a csaj,na de akkor is kitépném az összes haját.


Köszönöm ha elolvastad és válaszolsz!Idióták kíméljenek!


2011. júl. 14. 23:32
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat,a kort illetően,csak annyit írnék,hogy nem kis 15 évesek vagyunk..
2011. júl. 14. 23:53
 12/16 anonim ***** válasza:
amugy jó nyaralást
2011. júl. 14. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
a fiuk sokszor nem tudnak értékelni..csak mikor elveszitenek..sajnos..de ha másképp nem megy..
2011. júl. 14. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm,remélem meglesz!Jót fog tenni ezt az 1 hét "szünet".Tényleg nem tudok már megbízni benne.
2011. júl. 15. 00:00
 15/16 anonim ***** válasza:
Én már régen bepasiztam volna, és nem titkoltam volna előtte, hagy fájjon neki is! Aztán ha megtaláltam volna az új páromat, aki megfelelő, akkor meg szépen otthagytam volna már teljesen. Kár ezen gondolkoznod, pasizz be és add a tudtára!!
2011. júl. 15. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
én ezek után nem bíznék meg a pasiban, az is lehet h az ismerősöd csinálta azt a kamuprofilt, ahonnan irogat a pasidnak, csőbe akart húzni, tesztelni, szétválasztani titeket, de ha így is lenne, a pasid is vevő volt rá, és hazudott, szal ha a csaj csak kefélésre kell neki, akkor te még annyira se kellesz neki, vagy csak ugyanannyira, ha tisztelne, szeretne, akkor meg akarna tartani, lesni minden kívánságodat, megfelelni neked, örömet okozni, és még hülyének is néz h azt hiszi h sose derül ki, kockáztatja a kapcsolatát egy jenetéktelen szajhával akkor grat neki
2011. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!