Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok, milyen érzés, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, milyen érzés, amikor megtuddjátok, hogy egy pasi sirt utánatok, mert leszartátok?

Figyelt kérdés
Lányok, milyen érzés, amikor meg tudjátok, hogy egy pasi sirt utánatok, mert leszartátok?
2011. júl. 24. 21:58
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
67%

szörnyű...17/L

dehát mi is túléltünk már pár ilyet...

2011. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
40%
szar 89T(ranszvesztita)
2011. júl. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
24%

Ezek a mai lányok már csak ilyenek. Kegyetlenek, csúnyán beszélnek és jobban isznak, mint az apjuk.


Sajnos nincsenek már vagy csak a nagyon ronda nők közt olyanok, akiknek még vannak igazi érzelmeik és az első pasit, aki próbálkozik náluk nem küldik a p.csába vagy még durvábban el.


Komolyan mondom, én érzelmesebb vagyok, mint az általam ismert lányok!!! Ezért nem is kellettem senkinek sem, hiába vagyok kedves, megértő, segítőkész csak haver vagyok, meg jaj, de aranyos vagy,ennél több miért nem lehet lányok? Annyira jól esne legalább egy ölelés, puszi, egy ölelés, érintés.

2011. júl. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
63%
Jó, mert legalább nem hitegettem.
2011. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

ma 22:04

sajnos azt kell hogy mondjam, ha sose kellettél akkor vagy nem vagy olyan szép, vagy nem veszed észre a jeleket. Vagy rossz a stílusod, volt egy lámy, dumáltam vele, nem volt olyan szép, de a stílusa, és az, hogy annyira próbálta húzni az agyam nagyon megfogott.

2011. júl. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
90%

mivel lesz@rtam, annyira nem fog meghatni ez sem.

max. egy kis bűntudatom lesz, hogy szegényke beleélte magát annak ellenére, hogy sose hitegettem

2011. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
nagyon rossz. volt már, hogy napokra rossz kedvem lett miatta. persze aztán a barátaim felvidítottak, és mondták, hogy ne foglalkozzak vele, ha nem tudok mit tenni ellene, ne rontsam a kedvemet...
2011. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
* ha viszont nem foglalkoztam vele egyáltalán, akkor kevésbé rossz, de azért így sem kellemes érzés...
2011. júl. 24. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Nekem rossz érzés, fáj, hogy megbántottam. Bűntudatom van és borzasztóan sajnálom. :(
2011. júl. 24. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Biztos vmi mazó lehetett, ha belement a kakiszexbe. Ráadásul meg vmi emós is, ha utána sírt!
2011. júl. 24. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!