Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utasítanak vissza a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utasítanak vissza a pasik egy tökéletes lányt?

Figyelt kérdés
A nővéremről van szó, aki már 3 pasinál bepróbálkozott, de ők mind sorra visszautasították. Gyönyörű lány, szép az arca, és jó alakja van, nagyon is szép lány, mégis miért nem kell nekik? Rossz nézni..., szegény, mindig ezen kesereg, már több, mint fél éve.
2011. júl. 15. 21:20
1 2
 11/18 Solarian ***** válasza:

A válasz írója 72%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:29

Meg szerény is nem?


Amúgy a harmadik sztem csak ilyen visszahűzódó. Amúgy üzenem a nővérednek hogy a dolgok gyakran nem jönnek össze, az élet egy köcsög. Csak ne adja fel és talál valakit.

2011. júl. 15. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
ne haragudj de én igencsak kétségbevonom a nővéred szépségét.és tudod miért? pont a fiúk gyarlósága miatt életszerűtlen a történet.Ha tényleg olyan gyönyörű lenne akkor minimum egy menetre elvitték volna és utána adták volna ki az útját mondván hosszabb távon már nem viselnék őt el
2011. júl. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
12%
Mert veletek ellentétben nekünk férfiaknak nemcsak a külső számít.
2011. júl. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
mert mégsem vagy tökéletes.
2011. júl. 15. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Mennyi idős a nővéred?
2011. júl. 15. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Valószínűleg azért nem vitték el egy menetre, mert a nővére ha tényleg okos nem egy ilyen típusúba zúgott bele, valószínűleg normálisakba. Egyébként erősen megkérdőjelezem, hogy tényleg a nővéréről van-e szó vagy saját magáról esetleg csak kamu kérdés. Mindenesetre megjegyezném, hogy a kérdésből sugárzik az intelligencia és egy kis beképzeltség, lehet hogy családi vonás és a nővéred is ilyen:)

19f

2011. júl. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Tényleg a nővéremről van szó!

Ő nincs regisztrálva, és talán bántaná is, ha tudná, hogy ide írtam róla.

21 éves, és még sosem volt barátja, egy srác nagyon sokáig nyomult rá, de semmilyen téren nem illett hozzá, ezt ő is, és mi is láttuk. Meg egy sráccal próbálták a barátnői összehozni, de nem tetszettek egymásnak.

Az meg tényleg igaz, hogy nem az a fajta pasi volt egyik sem, legalábbis látszatra, mert én csak képen láttam őket, akik kihasználták volna, meg valahol szerintem tesóm nem az a fajta, akit bárki szívesen kihasználna, ahhoz ő túl ártatlan, olyan, mint egy angyal, nem lenne szíve egy normális srácnak kihasználni őt, szerintem.

2011. júl. 17. 11:03
 18/18 anonim ***** válasza:

Nem biztos ,hogy nem kell a pasiknak! Én magammal elégedett pali vagyok, főleg ami a külsőségeket illeti. A lényeg, belső gondokkal küszködök inkább. zárkozott vagyok, nem haverkos. Csak egy példát írnék le, hogy tehát van ilyen is: Szóval a nyáron épp találtam egy olyan lányt, aki számomra az álomnő kategoria, imádom kívül belül minden porcikáját, egyszerüen annyira belezúgtam, hogy minden tizedmásodpercben csak rajta jár az agyam. Szóval tetsziiik na. És mégis egyáltalán nem vagyok képes közeledni hozzá, pedi nyitott felém is, ő ilyen nyilt laza lány tipus / Nem ribanc/ csak magabiztos. A lényeg,hogy én meg közönyt mutatok felé, pedig az igazság,hogy megőrülők érte annyira imádnám, de valahogy mégsem vagyok képes párkapcsolatba bocsájtkozni vele, valahogy előre eldöntöttem magamban,hogy egy ilyen nagyon önbizalomdús életvidám lánnyal nem biztos hogy jól érezném magam, és inkább elszalajtom őt is mint másokat, szépen kiábrándulok belőle is és ennyi. inkább megyek prostizni, azoknak nem kell udvarolni. Tudom, most nem vagyok helyes hozzáállású,de egyenlőre maradnak a fizetősők, majd ha lélekben megérek egy párkapcsolatra akkor fogok belevágni ,addig nem. És tessék, itt a példa, hogy tetszik, hogy nyitott felém, hogy talán lehetne is valami, és mégsem akarom. Mert nem vagyok eléggé biztos benne, hogy hosszú távon is megtudnám tartani a szerelmét, egy ilyen szerintem túl tökéletes nőnek. Talán félek tőle. Belső tulajdonságaimat illetően vannak nálam nyerőbb palik is, eézrt nem vagyok egy ilyen szintű nőhöz elég "gátlástalan" Bizony a csúcsnőkhöz gátlástalan hozzáállás kell. Ezalatt nem bunkóságot értek, hanem a lelki gátlásoktól való teljes megszabadulás állapota, amikor nem stresszelsz, nem komplikálsz túl semmit, csak mész előre, és magadévá teszed és ennyi. Szóval ilyen is van. Talán a nővérkédnél is ez lehet legtöbb esetben a helyzet,hogy egyszerüen tartanak tőle, hogy túl jó, és hamar lelép, mert válogathatnak az ilyenek. mindennek megvann az árnyoldala.

Másik vélemény: Sok optimális ember van, aki szép, és skeres, és minden megvan benne ,ami szem száj ész ingere, de valamiért mégsem ideálom. Ilyen pl. nálam az agyonajnározott Angelina Jolie, mások a fél karukat odaadnák egy csókjáért, én viszont ha térden állva könyörögne hogy szúrjam, akkor sem kéne. Hiába szép, hiába jó, elismerem hogy az, de egyszerüen szexuálisan ő pont egyáltalán nem izgat fel, nem érdekel. Akkor meg nincs miről beszélni. Ez is egy szituáció. lehet hogy azoknak a srácoknak épp nem az a fajta nő az esetük mint a nővéred, hiába szép és jó, már karakterre buknak.

De ha tényleg annyira jó,akkor hihetetlen hogy egy életen át ne kapjon rá valaki. Olyan nem nagyon szokott lenni. Türelem tornaterem. F.26

2012. aug. 24. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!