Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mellműtétre vágyik, hogyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mellműtétre vágyik, hogyan lehet ezt kezelni?

Figyelt kérdés

23 éves vagyok, másfél éves párkapcsolatban. A kosaras mellatrtót hordok, tehát nagyon kicsi a mellem, az épp meglátszik, és épp nem keverendő össze egy fiú mellkassal kategória. Kedves, aranyos, de Kicsi. (Kép NEM LESZ!)


Nem volt nagyobb akkor sem, amikor megismert a barátom.


Úgy kezdődött az egész, hogy egy távolabbi haverja barátnője megcsináltatta a melleit. (Neki nem is volt túl kicsi, kb. B-s méret volt alapból). Lelkesen mesélte barátom, hogy így mennyivel jobban néz ki, és én is megnézhetném majd.

Keresett egy plasztikai műtétes weboldalt is, befor-after képekkel, hogy nézzem meg én is, mit tud ma már az orvostudomány. Rákérdeztem, azt akarja-e, hogy én is megcsináltassam. Azt felelte: "ha kedvem van hozzá, és nem ellenzem, tudunk áldozni rá".


Most munka ügyben elutazott 3 napra, így személyesen erről többet nem beszéltünk.


Szerintetek jó leszek még neki "ugyanígy" is? Mert én nem akarok csináltatni semmit. Ha az összképet nézzük, egy helyes, csinos lány vagyok. Nekem jó így. Szép szemeim vannak, helyes orrom, csinos arcom. Szép lábaim, szép fenekem. Ha odafigyelek magamra, mindig csinos vagyok. Lehet olyan típusú melltartót találni rám (és nem agyontömöttet), ami azért megmutatja a mellemet, és levéve sem a hova tűnt minden? kategória. Meg nekem a nőiesség nem csak a mellméretben keresendő, hanem odafigyelésben, ápoltságban, kedvességben, magaviseletben...

Szóval semmi szükségem erre.


Ráadásul ahogy néztük a fotókat, sok implamtátumtól szerintem természetellenesnek hat a mell. Mert kikdudorodik, megemelkedik a mellbimbó feletti rész is, és a természetes női mell ott nem gömbölyű.


Szerintetek mi legyen? Én nem akarok a külsőmön változtatni, de így már féltem a kapcsolatom...


2011. júl. 16. 18:59
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát ezt vele kell megbeszélned. mond neki, hogy nem akarod megcsináltatni mert neked így jó. és csak az ő kedvéért szerintem ne csináltasd meg.

megfogja érteni ha szeret..

2011. júl. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

figyelj, ha te nem akarod, akkor senki sem kényszeríthet erre. a szeretet képes ezt a mell dolgot elfogadtatni.

amíg TE elfogadod magad kis mellel, akkor mindenki más is.

2011. júl. 16. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Barátnőmnek is A-s van és semmiért sem akarnám hogy megváltozzon, úgy tökéletes ahogy van, mert mint te is írtad, nem a mellméret a legeslegfontosabb, tehát szerintem ezzel üljetek le és beszéljétek meg face to face ezt és így a kapcsolatod megmaradhat.
2011. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

de ha van olyan melltartó, ami megmutatja a melled, akkor nem lehet az olyan kicsi. :)

szerintem kérdezd meg a barátod, hogy mindenáron ragaszkodik-e a műtéthez.

nekem 19 éves koromig fiúsan lapos volt a mellem. gyűlöltem a bikinit, nem mentem strandra.

aztán nemtudom, hogy ettől-e, de elkezdtem fog.gátlót szedni.

és közben azzal bíztattam magam, hogy nekem legalább feszes, kemény, nem lógós, jó kis cicijeim vannak.

ami durva, hogy pár hónap alatt megnőttek A-ból C-s méretűre úgy, hogy nem híztam máshova.

ha te elfogadod és szereted magad így, ne hagyd rábeszélni magad a műtétre!

én nem is mernék ilyet vállalni, néztem erről filmet, hogy csinálják.

belevágnak alul a mellbe, levágják a bimbót, beletuszkolják azt a ronda szilikont, és utána visszavarrják.

a nőnek, aki a tv-ben panaszkodott, v.mi gikszer ütött be, az egyik mellbibmója elhalt, és leesett.

O.o

ha a barátod nagyon ragaszkodik, mondd ezt el naki, hogy még a legjobb sebész alatt is érhet ilyen, mert nem mindenkinek a szervezete reagál jól a műtétre.

20/L

2011. júl. 16. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

19:30-as: melyik fogamzásgátlót szedted, mikor kezdtek nőni a melleid (szedéstől kezdve) és mennyi ideig nőtt?

Bocs, csak kíváncsi vagyok :)

2011. júl. 16. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Férfiként azt mondom, hogy a nő egyik ismérve a mell. És melle minden egészséges nőnek van, az írottakból olvasva neked is. Csak az előbbi írásokat tudom én is felhasználni, hogy nem a méret, nemcsak a csomagolás a lényeg, hanem a benne rejlő ajándék is fontos. Ha csak ez az egy "problémád" van a testeddel, szerintem teljesen felesleges változtatni rajta, mert nem biztos, hogy esztétikusabb lesz, lehet, hogy a barátod úgy is kifogásolja majd a méretet, ne adj' Isten komplikációk merülhetnek fel, amelyek rontanának rajtad, esetleg később szakítasz a barátoddal, majd megkérded magadtól: mégis megérte ez nekem? Még azt se felejtsd el, hogy pl. a szilikonimplantátum 5-10 éven belül elöregszik, és újra műteni kell. Ha emiatt nem fogad el a barátod, akkor vagy nagyon felszínes ember, vagy más problémák rejtőznek a kapcsolatotokban. Minden esetre jó döntést kívánok neked.!
2011. júl. 16. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha te nem akarod, ne. De csak annyit hozzáfűznék hogy van olyan, hogy a tested más részéről lecsapolják a zsírt és átrakják a melleidbe. De ha nem akarod, tényleg ne.
2011. júl. 17. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!