Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első nagyobb ünnepre mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első nagyobb ünnepre mit adjak? Ötletek?

Figyelt kérdés

Első ünnepünk együtt a karácsony lesz a párommal,1 hete vagyunk együtt...

Nekem még közbe esik a névnapom,de neki már semmi más.Mit vehetnék neki?Első ünnepünk,első karácsonyunk,de régebb óta ismerjük egymás szokásait és izlésvilágát.

Szereti a dekoratív és művészi dolgokat,nagyjából mindene megvan amire szüksége lehet,ha nincs akkor megveszi...

Szeretnék valami emlékezeteset,de nem kihívót és semmi képp sem közönségeset adni neki,nem feltétlenül tárgyilagos dolgok jöhetnek szóba.

Ötleteket valaki?


2011. nov. 18. 23:46
 1/9 anonim ***** válasza:

Te ismered az ízlését, szóval szerintem előnyösebb helyzetben vagy mint egy idegen :) De például én barátnőmnek mindig valami aranyos kis dísztárgyat veszek sok édességgel párosítva, és ajándék ide vagy oda, a karácsony attól a legszebb, hogy együtt vagyunk, ketten, este, a vacsi fölött, (amit segitettem neki elkésziteni), ég a gyertya, rámosolygok, és átölelem.

Az ajándék mellett valami ilyesmi is legyen :P

2011. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 _Jessy_ ***** válasza:

"

Repülősót, Hawaiiba jegyeket,

Luxusyachtot, műanyag egeret.

Egy jó nagy izomgépet,

Húsz-huszonöt Rubens-képet.

Aranyhalakat, királyi koronát,

Franciakulcsot, svájci sapkát,

Spanyolviaszt, hifi-tornyot,

És akkor nem lesz gond.

"

-Tekknő-

bocsi, csak úgy eszembe jutott :)

2011. nov. 19. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
pl Vegyél neki valamit, ami egy régi, szép, közös emléketeket juttatja eszébe.
2011. nov. 19. 00:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

[link]

itt ezen az oldalon bal oldalt találsz olyan kategóriát,hogy ajándékok..szerintem ott keresgélj...

2011. nov. 19. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

1 hete?? 1 HETE?? yesterday, oh my fucking sacrifice

Ui.: 1 HETE?? 1 HETE?? Hát mit akarsz venni, autót??

1 HETE??

2011. nov. 22. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
52%

1 HETE??

1 WEEK AGO??

SEIT 1 WOCHE??

IL YA 1 SEMAINE??

1 tyzden??

1 أسبوع??

2011. nov. 22. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
1 hete,de ismerem 5 éve..
2011. nov. 22. 22:01
 8/9 anonim válasza:

szia , mi 2 hetesek voltunk az 1. karácsonyunkkor . a pasimnak én dezodort , nyakláncot , szíves párnát vettem ( meg még volt , csak elfelejtettem már )

pasim nekem : szíves - szeretlek bögre , csoki ( hujaj , elfelejtettem ... )

na m1 , a lényeg hogy ilyenek vannak ... plüss , tusfürdő ... stb ...

2011. nov. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi tavaly 4 naposak voltunk karácsonykor. :D xD Kicsit durvább helyzetben voltunk. :p Na de lenne pár jó ötletem...

én személy szerint 1 éves évfordulónkon egy bögrét adok a képünkkel és a kapcsolatunk kezdetének dátumával megtoldva :p ez jó lehet karácsonyi szöveggel :D vagy amit én adok, egy párnahuzaton lesz az egyik alvós képem, rajta, hogy jó éjt és hogy szeretlek :3 vagy a rossmannba lehet még csináltatni (vagy sztem dm-be is meg bárhol) hógömböt, amibe vagy közös kép, netán csak rólad egy legyen :)

2011. nov. 22. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!