Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több kedvességre vágyom a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több kedvességre vágyom a páromtól. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Másféléve vagyunk együtt a barátommal. (Bár mostanában csak hétvégénként vagyunk együtt, munka és iskola miatt.)Szeretjük egymást nagyon. Nem csak egymás párja, de egymás barátai is vagyunk. Minden téren rendben vannak a dolgok köztünk. Egyedül egyetlen dolog van, amit én nagyon hiányolok. Ez pedig igazán aprócska dolog. Sajnos csak nagyon ritkán kapok tőle olyasfajta kedvességet, amilyenre én vágyok. Ez nem sok, csak alkalomtól függetlenül, gesztus jellegűen igazán a tudtomra adhatná, hogy fontos vagyok, gondolok itt csak úgy napközben egy sms-re, vagy egy e-mailre... De semmi. Az estu telefonbeszélgetés is csak annyi, hogy kibeszélünk csomó-csomó mindent, és ennyi. Én annyira vágyok arra, hogy éreztesse, hogy fontos vagyok, és hogy ha nem lennék, akkor milyen rossz lenne.

Már próbáltam erről beszélni vele, de valahogy nem jött jól ki a beszélgetés... Sose tudtam konktéran a témára célozni, mert nem hagyja, vagy nem is tudom...

Valakinek van hasonló 'baja'? Segítsetek! Annyira vágyok ilyesmire...


2008. febr. 28. 22:42
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Hát, az élet nem leányregény és nem is romantikus film.

Arra, hogy napközben sms-t, vagy emailt kapsz tőle, ne nagyon számíts. Az a nagy büdös helyzet, hogy egy pasi egyszerre csak egy dolgot tud csinálni. Napközben munka van és ez az igazság, eszébe sem jutsz. Nem azért, mert nem szeret, hanem azért, mert ilyenek a pasik. Igazság szerint annak örülj, ha ez így is marad, mert ha nem, az azt jelenti, hogy vagy egyáltalán nincs mit csinálnia, ami nyilván nem túl jó előjel, vagy azt, hogy összecsúszott a munka és a magánélet, amit meg hidd el egyáltalán nem akarsz.

Az esti beszélgetések viszont pont az, amit szeretnél, csak éppen rosszul értelmezed.

A pasik legtöbbje (ez szinte közhely) úgy viselkedik, hogy munka után hazamegy, jobb esetben köszön a családnak, majd valami olyan tevékenységbe kezd, hogy hozzá sem lehet szólni. pl. tvnézés, számítógépezés stb.

Ez nem azért van, mert kevéssé érdekli a családja, hanem azért mert át kell állítania, ha úgy tetszik ki kell mosnia az agyát, különben nem tud mással foglalkozni. Az, hogy veled beszélget ilyetén tevékenység helyett, az azt jelenti, hogy baromi megnyugtató, pihentető veled beszélgetni. Úgyhogy szerintem a jelzés megvan, csak nem pont az amire vágysz.

2008. febr. 29. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

Ebben a helyzetben vagyok én is. Tudom valahol a szívem mélyén, hogy fontos vagyok neki, de olyan jól esne ha ki is mutatná olykor. Nem virágcsokorra vágyok, nem többezer forintos ajándékokra, csak apróságokra!

Én már beszéltem neki erről, és az volt a válasz, hogy fontos vagyok neki, máskülönben nem lenne velem, de értesem meg nem egy "romantikus" tipus.

Hát most várom a változásokat. :)

Az elöttem szólóval egyet értek sok mindenben. :)

Én azt mondom egy beszélgetést megér. Hogy a te párod erre mit is mond.

Sok sikert

2008. márc. 5. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!