Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Milyen a kapcsolatotok? Ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen a kapcsolatotok? Ha egyedül vagytok, akkor mi az oka (szerintetek)?

Figyelt kérdés
Csak írjátok le ami eszetekbe jut. Együtt vagy-e valakivel most, minden oké-e, min szoktatok veszekedni, ha nem vagy együtt senkivel, akkor miért, veled van-e a probléma, miért szakítottál a régi pároddal stb. Kort és nemet is légyszi! Azért lennék kíváncsi, mert én annyira "különcnek" érzem a kapcsolatom, mindenhol a tökéletes szerelmekről lehet olvasni, lelkitársakról, mi meg minden nap összeveszünk valamin. Ennek ellenére nagyon szeretjük egymást, és hihetetlenül szenvedélyes a kapcsolatunk. Egyre inkább csiszolódunk egymáshoz, úgy érzem ő az igazi :) 1 éve vagyunk együtt.
2011. júl. 18. 13:18
 1/9 anonim ***** válasza:
Most a legjobb 4 éve. Volt 5 hónap különlét és utána sokkal jobban megbecsüljük egymást. Kicsit többet veszekszünk, de ez nem feltétlenül rossz. Most már tényleg mindent meg tudunk beszélni és oldani :)
2011. júl. 18. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Most egyedül vagyok, mert egyedül szeretnék lenni. Örülök, hogy visszakaptam a szabadságomat, ez már nagyon hiányzott nekem.

Az előző kapcsolatomnak pár hete lett vége, de abban nem volt semmi veszélyes, elvétve veszekedtünk, csak szimplán kihűltek az olyan irányú érzelmek. 2 és fél évig tartott.


22/L

2011. júl. 18. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én sokáig elég visszahúzódó voltam, ez meg is látszott mindenemen: öltözködés, viselkedés, kisugárzás.. senki sem vett észre. Aztán új barátaim lettek, meg új hobbim, eljártam bulizni, kezdetben ittam is, hogy felszabadultabb legyek, ma már nincs rá szükségem. Hirtelen mindenki felfigyelt rám és már nem csak a bulikon, de az utcán is észreveszem, hogy nem vagyok már mindenkinek közömbös. Tartós kapcsolatom még nem volt, de ez az én hibám. Ha valaki ilyen ajánlattal jött, élből elutasítottam, mert féltem magam elkötelezni. Már 3 hónapja nem voltam senkivel és még most sem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne-e... De amíg így jólérzem magam, addif nem számít :)
2011. júl. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
előző vagyok : 18L
2011. júl. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én most egyedólálló vagyok:) Volt egy időszakom, amikor két éven keresztül szinte szünet nélkül volt barátom (nem egy hosszú kapcsolat volt, hanem több kis próbálkozás), és amikor az utolsóval szakítottam, azt mondtam, hogy oké, ebből egyelőre ennyi elég volt.

Van még egy oka: ha felvesznek arra az egyetemre, amit első helyre írtam, akkor messze kerülök attól a helytől, ahol most élek, és felesleges lenne belekezdenem bármibe is:)

2011. júl. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

32/f

28/l


Nemrég(2 hónapja)jöttem össze pici szívemmel.Mi azelött hogy eldöntöttük volna hogy akkor most mi aztán járunk ám,nagyon sok komoly beszélgetés előzte ezt meg.Kapcsolatunk alappillére a maximális bizalom,a hit és a tisztelet a másik iránt.Nincs olyan hogy nem osztom, meg a másikkal mi bánt vagy épp milyen öröm ért,akár milyen pici dolog is az.

problémákat nem félretesszük hanem azonnal igyexünk megoldani.Még a legkissebb füllentést is kerüljük.Nem vagyunk tökéletesek de igyexünk a legtöbb jót adni egymásnak.Mind2-en égtünk már meg és nehéz volt újra bizalmat adni 1 "idegen"embernek de az őszinteség gyorsan gyógyít.Soha nem torkolom le pedig néha mond butaságokat(picit naív)de türelemmel vagyok iránta.Szeretem.Nem 1 éjszakát sírtam végig az elhagyatottság,a leforrázottság,és a szívem darabokra tépésének érzésével.nem 1x átkoztam el azt a szót hogy szerelem.nem 1x ...


de feláltam itt vagyok és újra boldog pasiként mondhatom el,mondhatom ki az imádott nő szemébe...

Szeretlek...

2011. júl. 20. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Lassan 5 éve vagyok együtt a barátommal, és már a "közös jövőt" tervezgetjük. (elköltözés, házasság) Kb. a 2. évben volt egy nagy szakításunk, az 3 hétig tartott, és azelőtt mi is mindig veszekedtünk mindenen. Főleg én voltam a hibás, mindig minden kis apróságot a fejéhez vágtam, és elég rossz barátnő voltam. (hárpia szerű :) ) Aztán észbe kaptam, és megváltoztam. Ő is megváltozott, sokkal figyelmesebb lett ő is. Azóta minden rendben van. Lelkitársak vagyunk egymásnak. :) Előtte senkim sem volt, és már nem is akarok mást. Manapság nem igazán veszekszünk, max. vitázunk, azt is normális hangnemben. Mindent meg lehet beszélni vele, és a beszélgetések nagyon fontosak is.

én 20/L, ő 24/F

2011. júl. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
(Előző vagyok.) Szerintem még az is közre játszott, hogy ilyen jól kijövünk, hogy mi habár szinte egész életünkben ismertük egymást, de mindent lassan kezdtünk el. Szép lassan kialakulhatott így a tartós szerelem. 5 nap után fogtuk meg először a másik kezét, 1,5 hónap után csókolóztunk, és majdnem 1 év telt el a szexig. :)
2011. júl. 20. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
egyedül vagyok már több mind egy éve, de közben persze voltak futó kalandjaim( nem testi). ennek az az oka,hogy mikor vége lett egy komoly(egy éves) kapcsolatomnak anyum(elváltak a szülők, anyummal élek) már nem bizott meg senkiben aki a közelembe kerültek. így nem is enged már sehova. tök rosz így, de mivel még kiskorú vagyok hallgatnom kell rá. 17/L
2011. júl. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!