Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tudom, hogy változtatni kéne,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudom, hogy változtatni kéne, de nem megy, túl hirtelen haragú vagyok. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Barátommal mostanában többször veszekszünk, igazából nem olyan dolgokon amit ne tudnánk megoldani, persze néha tényleg mérges vagyok rá, de ha egy fél óráig nem beszélünk utána.. legyen 15 perc, akkor én lehiggadok és már nem is találom olyan nagy mértékűnek a gondot. Persze ha ő le akarja zárni a vitát, én folytatom a magam igazát, már magammal sem vagyok nagyon tisztában, hogy ezt vajon tényleg azért teszem mert olyan nagy problémával állunk szemben és meg szeretném beszélni, vagy csak így szeretném, hülyén kifejezve, de hogy a "bocsánatomért esedezzen", és hogy szeretgessen. Nem szeretném ezt csinálni, nem szeretnék vele veszekedni, nem mondhatom neki, hogy bocsi 15 perc aztán lehiggadok:D Mert akkor aztán totál hülyének is állítom be magam.:D és akkor már ha tényleg összeveszünk vagy valamit megakarok beszélni, akkor is csak fél vállról vesz , meg h majd úgyis lehiggadok.. mit tegyek, hogy könnyebben vegyem a dolgokat? (bocsi az értelmetlenségért, azért remélem lejön.)én 19L a barátom 22F.Előre is köszi a válaszokat.
2011. júl. 18. 18:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha nem szeretnéd ez csinálni, ne csináld. Próbálj vagy inkább próbáljatok meg az ilyen kis dolgokon túllendülni, ahelyett, hogy vitatkoznátok.:)
2011. júl. 18. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Heh.... ezt én írtam! :O

Nem, én nem lehettem, mert arra emlékeznék! XD

Semmit nem tudsz tenni ellene! Én megpróbáltam, de majd megpukkadtam mérgemben és balhézás helyett elbőgtem magam! :S Szarabb, hidd el! Tutira skorpió vagy! XD Egy ronda állat! XD Én is, amúgy! :)

Nem azért teszed, hogy szeretgessen, mert gondolom már megpróbálta, hogy a dührohamod közben átölel... te valószínűleg ellökted magadtól azzal a szöveggel, hogy "ne próbáld meg ezzel elmismásolni a dolgot!"....

Nincs mit tenni, ezt hozza ki belőled! Ha ezzel együtt elfogad, akkor rendben, ha nem, akkor szopóág! :S

2011. júl. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! Oroszlán vagyok egyébként,lehet azért nem tűröm ha nem nekem ad igazat?:D Már énis megpróbáltam,hogy nem húzom fel magam semmin, és elnéző leszek.. ment is.. kb 1 napig:D
2011. júl. 18. 19:44
 4/6 anonim ***** válasza:

Váháhááá! Tudtam én, hogy tesók vagyunk! Skorpi vagyok, Oroszlán aszcendenssel!!!! XD XD XD

Még pár év és jobb lesz egy kicsivel! (nem sokkal! :S )

Alapvetően viszont ennyi! Nem fogsz tudni kibújni a bőrödből! :D

2011. júl. 18. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én is Oroszlán vagyok:)


Első voltam.

2011. júl. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszi! Csak kicsit már idegesítő, hogy tudom,hogy ilyen vagyok és mégsem tudok rajta változtatni.. dehát ezvan..Nemsokára felhív és újra happy lesz minden:D
2011. júl. 18. 20:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!