Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 15/F és egy 21/L kapcsolatról...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15/F és egy 21/L kapcsolatról mit gondolnátok? Többi lennt.

Figyelt kérdés
Sziasztok! 15 fiú vagyok van egy lány(testvérem barátnője) és már régóta ismerjük egymást mert ide járt hozzánk régebben is mert testvérem osztálytársa is volt.. kiskoromban találkoztunk párszor akkor még 10 voltam kb. most már kb 2-3 hete minden nap szinte beszélünk egymással..nagyon jól elvagyunk és most még ő mondta h kimehetnénk dumálni..nem tudom, hogy mennyire mondta ezt inkább barátinak mint másnak.. szóval 6 év van közöttünk. Én kicsit érettebbnek gondolom magam a koromnál..Lehetne közöttünk valami szerintetek? Köszi a véleményeket..és esetleg aki így van mint én vagy már egy ilyen kapcsban benne van..attól várom az infókat.:) köszönöm!
2011. júl. 18. 19:00
1 2
 11/17 anonim válasza:

:)

Velem volt már, hogy rám szált egy 22 éves lány...

De én nem akartam, mert nálam ez felrúgja az alapkövetelményt. szerintem ez túl sok volt. de ha neked ez nem gond és szereted is, akkor nem beszéllek le róla.


17/F

2011. júl. 19. 01:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:

19:35-ös vagyok

nincs senkim most, sajnos. :D

2011. júl. 19. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim válasza:
hát azért 6 év korkülömbség....az egy kicsit sok....
2011. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Ha a lány idősebb 6 évvel az teljesen ugyanolyan, mint amikor a fiú idősebb 6 évvel. Semmi különbség nincs. Akárhogy nézzük, a helyzet ugyanaz.
2011. júl. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 mimano ***** válasza:
Az a hat év azért sok, mert a srác még csak 15... Ha mindketten huszon évesek lennének, vagy idősebbek nem lenne gond.
2011. júl. 19. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha a srác lenne idősebb 6 évvel és a lány lenne még csak 15, akkor is csak ugyanennyire lenne sok, mint itt. (Nincs különbség abban, hogy ki az idősebb.)
2011. júl. 19. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Én 21 vagyok, a barátom 18. Ő is érettebb a korosztályánál. Ez azt jelenti, hogy értelmesebb dolgokkal tölti az idejét, tágabb az érdeklődési köre, mint az átlagos 18-asoknak, és már át kellett élnie pár dolgot. Eddig oké is. De kiütköznek sokszor a különbségek az előző kapcsolataink terén, és ez itt a probléma a korkülönbséggel... Hogy míg nekem már volt több éves komoly kapcsolatom (4 éves), aktív szexuális élettel, addig Ő neki 3 "kirakatbarátnője" volt eddig hónapok erejéig, akikkel elmondása szerint még csak nem is volt semmi komoly, és még szűz is. Az elején nehéz volt összeegyeztetni a dolgokat. Amíg ő a kis haveri társaságába hurcolt lógni délutánonként, én addig inkább a felnőttesebb "legyünk kettesben és filmezzünk otthon, vagy üljünk be egy kávézóba" opciókat szerettem volna igazán, főleg, hogy a barátai is 17-18 évesek, és nem mindegyikkel találom meg a hangot. Azért egy 21 éves teljesen más körökben mozog, máshol tart az életében. Ennek ellenére vele össze tudtam egyeztetni a dolgokat, mert tényleg szerelmes vagyok belé. :) Én azt mondom, mindenki abba legyen szerelmes, akibe őszintén tud, sose ítéltem el a korkülönbséget, nemet. stb. De sajnos, ha reálisan nézzük, elég kemény fába vágnátok a fejszéteket, és pont a fentebb leírtak miatt akadhatnának nehézségek.
2011. júl. 19. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!