Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Léteznek még olyan férfiak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Léteznek még olyan férfiak akik házasságra, gyerekre vágynak és még nincs partnerük?

Figyelt kérdés

olyan 28-35 éves korúra gondolok, aki társat,gyereket szeretne.

kíváncsi vagyok. (a házasságot most nem kell szó szerint venni, a papír nem számít)

a saját korosztályom még nem fontolgat ilyen terveket :)

de magamról el tudnám képzelni, hogy mondjuk 3 év múlva családom legyen, nagyon családcentrikus vagyok.

20/L


2011. júl. 19. 07:56
 1/10 anonim ***** válasza:

Igen én olyan 26 évesen szeretnék megházasodni persze az még 10 év és addig még elég sok minden közbejöhet vagy nem úgy alakul ahogy szeretném.....16/f

am tudom ,hogy kicsit távol esik a korom amit te írtál de látod még a fiatalabb korosztályban is vannak akik hamar szeretnének családot :P

2011. júl. 19. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Dottorre ***** válasza:
100%

Nekem mondjuk van partnerem, de én például pont ilyen vagyok. Azért vettem fiatalon lakást, hogy jöhessen majd a család is, ha itt az ideje.

20 körül kevesebb ilyen srác van, ez tény. De ezért felesleges nálad 10-15évvel idősebb pasival kezdeni, mert gondolj bele, amikor te leszel mondjuk 40, ő már majdnem 60.. akkor lesznek majd a gondok. Ráadásul járhatsz 20évig a temetőbe virágot vinni neki. Tudom morbid, de szerintem várj inkább egy picit, vagy keresgélj 25körül, nekem olyankorú ismerőseim vannak, és többen házasok már, sőt van 2-3 aki vagy most várja a babát, vagy már van neki.

2011. júl. 19. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
ezek ám a kérdések :) ennyire nem ismersz ilyen férfiakat? komolyan kérdezem.
2011. júl. 19. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

talált, Férfiakat nem nagyon ismerek, inkább Fiúkat.

a saját korosztályomat.

ezért vagyok rá kíváncsi, ők miben gondolkodnak másképp, mint a korombeliek.

2011. júl. 19. 08:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Sezrintem 28-35 éves pasik már akarnak, ha másért nem pont azért mert nincs partnerük.Amúgy ismerek oylan 28 évest akinek nincs,de ő régen úgy tervezte h. ennyi idősen már lesz felesége+gyereke,de így hozta a sors.De ismerek oylat is aki 24 évesne még szűz volt,de 28 évesen már házas és gyereke is született
2011. júl. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én szeretnék már minél elöbb, én is családcentrius vagyok, imádom a babákat és szeretném ha lenne családom....nagyon boldoggá tenne.

Hát sajnos egyedül vagyok, majd elválik ki lesz a szerencsés :)

24F

2011. júl. 19. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Biztos léteznek, de én nem tartozom közéjük :D

33F

2011. júl. 19. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Léteznek, másképpen nem látnál családokat sétálni......

A legtöbb férfi ugyan arra vágyik mint a legtöbb nő...elöbb vagy utóbb...

2011. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Létezik! Itt vagyok. Nagyon magányos vagyok, imádom a gyerekeket!

Ha 3 év múlva családot akarsz, akkor lassan érdemes megismerkedni a jövendőbeliddel! Írj privit ;-)


36/F


Ui.: Remélem nem probléma, hogy nekem már van 3 gyerek ...

2011. júl. 19. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
majd megnő a korosztályod...amúgy szépen minden kitolódik. rengeteg olyan kollégám van aki 40 éves, 35-nek néz ki és még!! nem akar családot, de számos ellenpélda is van, pl. a férjem, aki 32 és babát tervezünk, de az ismerősi körünkben is van sok babás, hasonló korú pár
2011. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!