Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért nézik ki azt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nézik ki azt az emberek aki prostihoz jár?

Figyelt kérdés
én 20 éves vagyok és szűz..azon gondolkozom,hogy egész életembe csak prostikhoz fogok járni...nincsenek normális nők...most akkor engem emiatt lenéznének?:D
2011. júl. 19. 13:58
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
50%
igen, mert ez csak azt bizonyítja, hogy egy bátortalan tesze-toszi alak vagy.
2011. júl. 19. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
34%
Én emiatt nézlek le: "nincsenek normális nők".. tehát igen, lúzer vagy
2011. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Azért nézik le (nem magamról beszélek), mert sokak szerint a pénzen vett szex egyfajta beismerése annak, hogy valaki csődöt mondott az ismerkedéssel vagy a párkapcsolatában.

Bármikor utolérhet a szerelem és akkor te is másképpen fogod látni.

De amúgy, ha csak racionálisan nézzük, és azt vesszük alapul, hogy olyan prostikhoz jársz, akik szűrővizsgálatokon átesnek és tiszták, egészségesek, akkor effektíve lehet, hogy jobban megéri:

-a qrva nem vár hűséget

-nem kell a lelkét ápolni

-nem kell a rigiolyáit figyelni

-nem kell neki virágot venni

-mindig mehetsz másikhoz.


Csak épp a dolog szép, érzelmes oldalát taszítod el vele magadtól.

2011. júl. 19. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
23%
Igen, mert a fatökűségedet bizonyítja, hogy nem mersz kezdeményezni egy nőnél sem, ergo nem vagy férfi. Ha nem vennéd észre, nem csak multimilliomos adoniszok élnek párkapcsolatban topmodellekkel. "...nincsenek normális nők..." FÉRFI ilyet nem mond, csak egy szánalmas lúzer, aki másokat okol a saját bénaságáért. Ha nem tetted volna ezt a kijelentést, azt mondanám, szedd össze magad, próbálkozz, ne add fel, legyél bátor és eljön a te időd stb. de aki ilyet mond, az nem is méltó arra, hogy bármelyik normális nő foglalkozzon vele, menjél csak a prostikhoz.
2011. júl. 19. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
37%

Igen, szerintem lenéznének, inkább keress egy jó barátnőt.

Járj bulikba, diszkókba, ismerkedj. :D

16/F

2011. júl. 19. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
0%

wtf.o.O.o.O


nincsenek normális nők" mert szerinted a prostik normális nők ugyan már pf... öreg gáz vagy

Ha csúnya is az ember 3dologgal meglehet spékelni h kinézhető emberi formája legyen

1,gyúrás

2,öltözködés

3,önbizalom

Ezt a 3-om dolgot eltudod érni mondjuk fél év alatt simán

2011. júl. 19. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

hath szerintem is probalj keresni valakit ...en ha erre szorulnek inkabb leugranek a legmagasabb epuletrol minthogy azt a szegyent eljem at , hogy velem csak penzert hajlando lefekudni valaki..

a masik dolog nem igaz hogy nincsen normalis no hanem csak nagyon keves es ezek mar mind foglaltak

s meg masik dolog vannak olyan lanyok akiknek nem kell fizetni ugy es megis szinte naponta valtogatnak parnereket ilyeket is kereshetsz ..... egyszer nekem is majdnem osszejott egy ilyen ... igaz mondta hogy szeretne komolyabb kapcsolatot mert valtozni akar aszthiszem beleementem volna de aztan meg sem jott ossze vagy 200 km tavolsag miatt s az utra egyikunenk sincsen eleg penze :P


de a elekem meleyen egy rendes lanykat szeretnek aki meg ha csak lehet nem volt senkivel ... tuok ilyenekerol es a mellet meg csinosak is:) deh ... :-< foglaltak mar az ilyenek altalaban mindig mar nehany honapja mikor rajuk talalok :(

igaz az hogy szuz legyen nem 100% fontos aszhiszem

inkabb csak olyan xar erzes tudni , hogy en meg tapasztalatlan vagyok :( a masik dolog pedig jol esne a tudat hogy csak az enyem ( vagyis , hogy ebbol a gyonyorbol csakis en kapok es senki mas .... annyi sszenvedes utan amennyit kaptam eddig ugy erzem hogy megerdemelenemm , hogy vegre olyat is kapajak ami nem second hand es hogy en vegyem le rola a "cimket" :P:P )

2011. júl. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
23f... ha nem ertetek valamit kerdezetek mert elfelejtettem ki javitani .... epp egy programmal vagyok elmaradva es siettem
2011. júl. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
0%
JÁRJÁL CSAK! legalább lesz miből/kiből megélniük!!!
2011. júl. 19. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
Azért mert egy érzelem mentes fas*z vagy. Másrészt balfék, aki nem tud udvarolni, harmadrészt, ugyanaz lennél, mint egy prosti...őket is kinézik...
2011. júl. 19. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!