Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk! Volt már olyan, amikor...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Volt már olyan, amikor megláttátok először a barátnőtöket smink nélkül elborzadtatok, hogy milyen csúnya?

Figyelt kérdés
Tehát amikor pl először együtt aludtatok, lemosta a sminkét, és nem azt kaptátok amire számítottatok.
2011. júl. 19. 20:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
97%

Nekem ez mindig óriási parám volt. Csini pofim van, de az arcbőröm nem hibátlan, pirospozsgás, és 1-2 pattanás is "ékesíti", a szempilláim is elég rövidek...

De kellemesen csalódtam, amikor a barátom mondta, hogy még szebb vagyok, mint sminkben, nagyon jól esett.

2011. júl. 19. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
88%

20:20-as a szempillaspirál fenthagyása éjszakára azért veszélyes, mert pl ha a hasadon alszol, akkor letörhetnek a szempilláid.

Igenis szokj rá, hogy lemosod, mert iszonyatosan igénytelen. Különbenis másnapra azt már hogy nézhet ki...

2011. júl. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:
100%

Én sose sminkelem magam (nincs időm, csóri kolis vagyok stb.), de a barátomat egyáltalán nem zavarja, sőt ezt kiemelten szereti bennem. Azt hozzá kell tennem, hogy az ajkam eléggé telt és szép színe van, a szemeim nagyok, az arcom pedig sima - szóval nincs sminkre szükségem. Egyébként is, az igazi szépségmérő a lány reggel, kócosan, álmos szemmel és gyűrött bőrrel.

21/L

2011. júl. 19. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
16%

20:20-as vagyok. A szempillaspirált is fent szoktam hagyni és sosem törik le a szempillám, pedig sokszor alszom hason.

Reggel pedig ugyanúgy nézek ki mint este, maximum a szemem alatt le kell törölni kicsit, meg felfrissíteni a sminket.. Ezért is hagyom fönt, így spórolok is a kencékkel.

2011. júl. 20. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!