Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy szerelmi kérdés. Mit tegyek?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Totya1777 kérdése:

Egy szerelmi kérdés. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

sziasztok!


van egy lány aki nagyon tetszik,de nem merek semmit lépni az ügyben,hogy legyen köztünk valami. nem vagyok valami álompasi,barátnőm sem volt még,talán ettől is van a bátortalanságom. úgy tudom hogy neki sem volt még fiúja,és egyesek ahogy mondták "nem valami csaj" de nekem mégis ő tetszik,számomra ő az igazi! táncoltam vele,úgy ismertem meg(már amennyire az az 1 hét alatt) jó helyezést értünk el... nem egy városban élünk,és fiatalabb tőlem. néha szoktam neki sms-t irni amire néha válaszol is,de fb-n még nem volt merszem vele chatelni.. mit tegyek?? normális válaszokat kérek :)))


2011. júl. 20. 01:29
 1/9 anonim válasza:

Mért fb-on akarsz írni neki?

Férfi vagy? akkor viselkedj is úgy

Hívd el sétálni v vhova és a helyzet hozni fogja h lesz vmi vagy nem.

2011. júl. 20. 01:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
azt kell hogy mondjam, ha tényleg ennyire tetszik, akkor muszáj lesz legyőznöd a félelmeid és a gátlásaid, és lépned kell. mi is majdnem azért nem jöttünk össze a barátommal, mert annyira félénkek voltunk, és nem mertünk lépni:/ én akkoriban (3 éve vagyunk együtt) kb beszélni se mertem azokkal a fiúkkal, akik kicsit is tetszettek:'D és később elmondása szerint ő is így volt a lányokkal:) de aztán úgy gondolta, mivel még nem volt barátnője, és bennem valami nagyon megfogta, jobban mint előtte bármelyik lányban, hogy egyszer élünk, egy próbát megér:) aztán persze kiderült számára, hogy vonzalma viszonzott, és onnantól kezdve elkezdtünk ismerkedni:) eleinte nagyon-nagyon zavarban voltunk mindketten, de pont ez volt benne a szép:) és mostmár több, mint 3 éve vagyunk együtt, és még mindig boldogok vagyunk:) mi sem élünk egy városban, kb busszal 3/4 óra az út, de ez nem akadály annak, akik igazán szeretik egymást:)
2011. júl. 20. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

1. válaszoló: a fb az csak egy példa volt.. persze,hogy nem fogok fb-n beszélgetni vele.


2. válaszoló: köszi ez lehet,hogy jó megoldás,csak az a baj,hogy jó sok a közös ismerős,és ha kudarcot vallanák akkor nem fognak hülyének nézni,vagy lenézni? ettől tartok leginkább :(

2011. júl. 20. 01:45
 4/9 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Mi osztálytársak voltunk középsuliba, és 2.osak voltunk. Képzelheted, nekünk milyen lett volna, ha szakítunk vagy vmi, az egész suli tudott volna róla...:/ hidd el, ebben nincs semmi, ha bepróbálkozol nála:) veszíteni nem fogsz semmit, max nyerni:)
2011. júl. 20. 01:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
2.: hát nyerni nagyon jó volna :)) a nap nagy részében rá gondolok.. csak nemtudom mivel kezdeményezzek???zene szó sem lehet mert én nem rajongok fluor-ért meg beyonce,meg a többi énekesnőért,a rock a műfajom,meg a Kárpátia,amit szerintem ő nem nagyon hallgatna meg :D nemtudom... esetleg ha e-mailben megadod az msnedet (totyacska17@gmail.com),de csak ha a barátod nem lesz féltékeny,akkor beszélhetünk ott,mert úgy könnyeb..
2011. júl. 20. 02:01
 6/9 anonim ***** válasza:
bocsi, de már kb egy éve nem használom az msn-t, és a barátom nagyon féltékeny lenne:/ de itt szívesen segítek bármiben:) az nem probléma, hogy a zenei ízlésetek különbözik, a barátom is inkább a rockot szereti, én meg leginkább nem azt:) valójában így 3 év után jöttünk rá igazán, hogy bennünk nem is nagyon van sok közös, mármint így ízlésileg szinte mindenben különbözünk... még is jól elvagyunk:)
2011. júl. 20. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ezt nem értem.. filmekben meg mindenhol azt látom,hallom,hogy ha nincs semmi közös vonása két embernek,akkor azok vagy nem jönnek össze,vagy ha már össze jönnek,akkor bizonyos idő után szakítanak/elválnak... mondhatsz pár tippet,mit tegyek,úgymond "csajozás képpen" :) a barátod mivel rukkolt elő?:))
2011. júl. 20. 02:14
 8/9 anonim ***** válasza:
hát igen, én is elgondolkoztam, hogy vagyunk együtt már 3 éve, ha szinte semmi olyan dolog nincs, ami közös bennünk:D de valójában attól működik a kapcsolatunk, hogy megvan köztünk a vonzalom, ami nagyon fontos:) valójában a barátomnak nem volt annyira nehéz dolga az udvarlásban, mivel ő is bejött nekem:D szóval én csak örültem, mikor közeledni kezdett felém:) szerintem ha elhívod valahova, moziba, sétálni vagy bármilyen programra, ahol meg tudjátok ismerni egymást, ott kiderül, hogy megvan köztetek-e a vonzalom:) de már az is valami, ha elmegy veled valahova, csak ahhoz el kell hívnod;) persze fennáll a veszélye, hogy neki nem jössz be, de ha nem próbálod meg, lehet sose tudod meg, hogy lett volna-e esélyed, és még sokáig fogsz a kihagyott lehetőség miatt bánkódni... a legfontosabb, hogy próbáld megismerni (mivel úgy vettem ki, hogy annyira nem ismeritek egymást), és ha találkoztok, kiderül, hogy lehet-e jövője a dolognak:) de végső esetben az is egy megoldás, ha egy közös ismerősöket, akiben megbízol, megkéred, hogy kérdezze meg tőle, hogy bejössz-e neki, de úgy, mintha nem te kérdeznéd, de szerintem jobb, ha te magad lépsz:)
2011. júl. 20. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Figyelj!Férfi vagy, akkor úgy is viselkedj! Nem kell félni a lányoktól..Odamész hozzá,beszélgetsz vele elhívod randira vagy hasonló a többi meg adja magát.Tudtára kell adnod hogy tetszik neked és valahogy puhatolózd ki hogy neki tetszel-e esetleg.De ne félj,ne legyél bátortalan, ha elküld nem kell kétségbe esni.Tudod hány nő van a földön?nagyon sok.Sok lehetőség van még:)
2011. júl. 20. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!