Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy csajba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Carlosss kérdése:

Szerelmes vagyok egy csajba nagyon?

Figyelt kérdés
Sziasztok 20 eves vagyok es szerelmes vagyok egy 16 eves lanyba de nagyon es ugy erzem kolcsonos is de nekem el kell mennem kulfodre 6 honapra mert van egy szuper allas es anyagilag nem is alok jol 5 honapja jarunk mar nem sok de nem szeretnem elveszetine. tudtok segiteni ? szerintetek mi lesz? fiuk ? lanyok ?
2011. júl. 20. 04:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Menj ki külföldre dolgozni.Ha letelik a munka hazajössz és ha megvár a lány akkor ok!Ha nem vár meg akkor lelépett.A kis türelmetlen
2011. júl. 20. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Vagy, ha tényleg jól keresel, akkor nyárra, szüneteben vidd ki magadhoz.
2011. júl. 20. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
ha nem vár meg akkor nem szeret
2011. júl. 20. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 Kokto válasza:

Simán menj!!!! Lányt mindenhol tudsz találni, de jó állást nem!! Tapasztalatból beszélek!!

És ha mégis itthon maradsz, és elszalasztod az állást és visszagondolsz úgyis mindig a lányt fogod okolni. Ha szeret megvár, vagy veled megy! Ha meg nem akkor van egy jó állásod, és később megveheted kilóra!!!

2011. júl. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Manapság szerintem a munka fontosabb és ha van egy lehetősége az embernek, akkor meg kell ragadni. Ha kölcsönös az érzés, akkor 6 hónapot biztos tud várni.
2011. júl. 20. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

MENJ KI KÜLFÖLDRE!!!!!! MINDENKÉPP!!! CSAJ VAN BŐVEN MAX. MEGVÁR...nehogy elhalaszd a lehetőséget.:) ne legyél hülye Fiam!:D

L/17

2011. júl. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kosz mindenkinek
2011. júl. 20. 12:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!