Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi az ami nem mulik el? mi ez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az ami nem mulik el? mi ez az erzes?

Figyelt kérdés

15 evesen volt egy baratom...2 evig jartunk ,elsok voltunk egymasnak ,de aztan szakitottunk,de amugy zurzavaros volt a kapcsoaltunk mindig ,sokat veszekedtunk es nagyon nehezen tudtunk elvallni egymastol...amikor sikerult akkor neki lett egy kapcsolata ,meg mindig az adott lannyal van ..nekem is volt egy hosszabb kapcsolatom ,de sajnos vege lett...az a helyzet hogy kb 2 honaponta megkeres ,alatalaban msnen vagy felhiv es elmondja ,hogy annyira fontos vagyok neki es sosem fog elfelejteni...es nalam is ez a helyzet ,nem telik el ugy nap hogy ne gondoljak ra...

mar sosem leszunk egyutt ,szerintem o elveszi felesegul a mostani baratnojet ,mert szereti es reg egyutt vannak ..en egyedul vagyok...es neha estenkent elgondolkozom ezen a dolgon ,tudom h nem hazudik ,hogy eszebe jutok ,hogy fontos vagyok neki...de nem ertem hogy miert?mi ez ami koztunk van?valaha elmulik?...ma mar 20 eves vagyok...0 24...rengeteg ido telt el..


2009. ápr. 2. 23:41
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát nem tudom, talán kötődés, vagy nagyon erős szeretet... Az első barátomhoz én is sokáig kötődtem. De ami nem megy, azt nem kell erőltetni.
2009. ápr. 3. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Az első szerelem mindig mély nyomot hagy.Nálam is így történt,szívesen emlékszem vissza a vele eltöltött időkre,még akkor is van párkapcsolatom!Szóval szerintem ez természetes!
2009. ápr. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én is hasonló helyzetben vagyok. Leírtam a történetemet egy kérdésben. "Hogyan lehetek biztos a házasságomban, ha az nem szerelemmel indult?" A helyzet az,hogy nem múlik el ez az érzés köztetek szerintem, ahogy nekem sem múlt el. Szerelmes vagyok a srácba idestova 6 éve és a férjemet is szeretem, mint embert, és kötődés nem múlt el köztünk a scáccal. Mindig gondolt rám és én is rá, szerintem nincs rendbe a kapcsolata teljesen, vagy lealábbis nem szerelemmel szereti a lányt. Lehet minden oké kívülről, megértik egymást meg minden de lehet irántad mást is érezne, ezért veszi fel veled a kapcsolatot. Én nem hagynám hogy elmúljon köztetek ez az érzés, mert ebből szerelem lehetne.
2009. ápr. 3. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
beteg vagy fordulj orvoshoz!
2009. ápr. 10. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!