Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek? Adjak neki meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Adjak neki meg egy eselyt hogy bebizonyitsa megvaltozott vagy nem erdemes?

Figyelt kérdés
17 eves lany vagyok.Lenne egy kerdesem amire nem talalom egyszeruen a valaszt.Feltunk a volt baratom akivel kb 3 honapja szkitottunk haverok miatt mert mindig telebeszeltek a fejet ( aztan is joba maradtunk ) azota volt mar egy kapcsolatom de annak is vege lett nemreg.Most egy lehetoseget kert a volt pasim (az elso) hogy bebizonyitsa igen is megbanta es megvaltozott.Fogalmam sincs mit higyek , nem nagyon bizok meg benne, vajon meger meg egy esejt hogy lassam valtozott-e vagy bele se fogjak es hagyam veszni ? mit tanacsoltok mert en tehetetlen vagyom nem tudom mi lenne a jou
2009. ápr. 3. 00:08
 1/4 anonim ***** válasza:
87%

(1)Az emberek nem változnak gyökerestül, csak maximum igen nagy behatásra (kiderül hogy halálos beteg vagy ilyesmi).

(2)Te is írod, hogy nem bízol benne, akkor meg minek?

(3)A haverok ezután is telebeszélik majd a fejét (ne hidd hogy nem, a férfi a barátaitól soha nem válik meg).

(4)A felmelegített kapcsolat a tapasztalatok szerint nem működik.

(5)Sok idő eltelt, vajon beléd szerelmes-e vagy valami megszépült emlékképbe?


Szerintem lépj tovább, 5:0 a negatívumok és pozitívumok állása.

2009. ápr. 3. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Aki a haverokra hallgat a saját érzései helyett; aki a haverokban jobban bízik, mint a szerelmében, annak nem szabad még egy esélyt adni. Úgysem változott, az emberek nem olyanok, hogy csak úgy megváltozzanak. Csak most épp jól jönnél neki, gondolom jó csaj is vagy, de mindössze ennyi részéről, szóval ugyanúgy az első haveri szóra ugrani fog, te meg ugyanúgy csak másodlagos leszel számára.
2009. ápr. 3. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem változnak!Tapasztalat
2009. ápr. 3. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem sem változott. Tapasztalat
2009. ápr. 3. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!