Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy egy bulin megcsalt a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

El kellett utaznom a munkahelyemmel egy pár napra, addig a barátnőm elment a barátnőivel hétvégére Pestre bulizni. Utólag kiderült, hogy a buliban 2 sráccal is kavart.

Ő még nem tudja, hogy én tudok róla.

Szerintetek mit tegyek? Végleg otthaggyam, vagy csak mondjuk 1 hétre küldjem haza ( persze abban a tudatban, hogy vége van. ) és hátha megbánja amit csinált, és tanul belőle?


2011. júl. 20. 10:49
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%

Te tudod, hogy mennyire erős a kapcsolatotok, meg azt is, hogy pontosan mit is takar ez a "kavarás".


Ha megcsalt, én kidobnám, mert megbízhatatlan. Kiteszed a lábad otthonról, és már mással kavar?

2011. júl. 20. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
64%

Nem akarok senkit megbántani, de mekkora k*rvának kell lenni ahhoz, hogy van egy párom, mégis egy buli alatt kettő pasival is kavarjak?

Nagyon nehéz lehet most neked, de az ilyentől meg kell szabadulni, mert NEM tanul belőle, nem változik. Lehet bírná egy évig is, de aztán hidd el újra megtenné...

2011. júl. 20. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 A kérdező kommentje:
Hogy egy kicsit bonyolultabb legyen: már le van foglalva a szállás a nyaralásunkhoz, ami nem egészen 2 hét múlva lesz.
2011. júl. 20. 10:55
 4/24 anonim ***** válasza:
44%

2. hozzászólówal egyetértek

dobd ki a rib*ncot

jobbat érdemelsz nála

2011. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:

vigyél el akkor mást

ne pedig őt

még azthinné hogy az a jutalma mivel megcsalt

2011. júl. 20. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem meg mielőtt döntenél, kérdezd meg tőle, hogy igaz-e, mert rosszakarókból mindenkinek bőven kijut!
2011. júl. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
84%

Jézusom... én 3 hétig leszek külön a páromtól, mégse jutna eszembe megcsalni, mégha valami görög félisten is pózol be elém, hogy de na! Szeretem basszus, tökmindegy mivan, én nem csalom meg. Szerintem ez elvi kérdés...

20L

2011. júl. 20. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
Biztos, hogy igaz, mert egy barátnője elküldte az erről szóló facebook-os beszélgetésüket, amit aztán az Ő üzenetei között is megtaláltam.
2011. júl. 20. 11:04
 9/24 anonim ***** válasza:
A kavarás és a megcsalás nem ugyanaz.Farkast kiáltasz ott is ahol nincs.Szórakozott,húzta a srácokat,na és.Nincs fából a pi..ja,és nem apácának készül.
2011. júl. 20. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Mit értessz "kavarás" alatt??? mert attól hogy táncol másokkal vagy beszélget az nem megcsalás.Attól még nem kell szakítani.A csók már ok lenne rá.Szerintem beszéld ezt meg vele inkább..
2011. júl. 20. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!