Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megtudtam, hogy egy bulin megcsalt a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

El kellett utaznom a munkahelyemmel egy pár napra, addig a barátnőm elment a barátnőivel hétvégére Pestre bulizni. Utólag kiderült, hogy a buliban 2 sráccal is kavart.

Ő még nem tudja, hogy én tudok róla.

Szerintetek mit tegyek? Végleg otthaggyam, vagy csak mondjuk 1 hétre küldjem haza ( persze abban a tudatban, hogy vége van. ) és hátha megbánja amit csinált, és tanul belőle?


2011. júl. 20. 10:49
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
Milyen kedves barátnői vannak
2011. júl. 20. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

azért mert kavart valakikkel, még nem biztos,hogy már nem szeret. lehet, hogy sokat ivott(bár a pia nem kifogás), vagy hiányoztál neki, és valakivel pótolni akarta az űrt, vagy ilyesmi. nem kell rögtön arra gondolni, hogy hü*ye pic*a. de védeni sem akarom, mert én sem csalnám meg soha a barátomat.


azon is elgondolkozhatnál, hogy miért mutatta meg neked az a "barátnő" a beszélgetést?! mert az is lehet, hogy a csaj már nem akar veled lenni, csak azt akarja, hogy te dobd. de nem akarok bogarat ültetni a fejedbe, csak ez is egy lehetőség, am8it nem kell kizárni.

akárhogy is, miért mutatta meg neked az a barátnő a beszélgetésüket??

2011. júl. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

11:05

Totál igazad van! Nem mondom, hogy ezt kell csinálni, de ez lehet tényleg egy pillanatnyi kihagyás az agyában! Arra már nem lehet ráfogni ezt, ha az ember másfél órán át hempereg valaki mással, de szerintem ez bocsánatos bűn!

2011. júl. 20. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
Szerintem még ne dobd ki.Nem tudhatod biztosra, hogy mit csinált pontosan, vele beszéld meg rendesen, ne mással...ki tudja mennyi ferdítés van a sztoriban.:)
2011. júl. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
Jaa, meg én csak akkor dobnám ki, ha csókolózott is, ha táncolt csak akkor nem
2011. júl. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nála a kavarás a csók, és a tapizás. Azt írta, hogy több fiúval megismerkedett és bulizott, de csak ezzel a 2-vel kavart.
2011. júl. 20. 11:21
 17/24 anonim ***** válasza:

Szerintem akkor dobd ki. Jobbat érdemelsz nála. Ha meg csók nem is volt akkor is lehette simi, flört stb. Ha meg már flörtölget más pasival akkor az már baj hiába mondja mindenki hogy akkor még nem gáz. Piára ne fogja mert akkor ennyi erővel az sem baj ha megcsókolja... Vidd el valamelyik közeli lány barátodat vagy valamelyik csajt aki be is jönne neked. Az iylen lányokkal ezt kell csinálni...


20/F

2011. júl. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Kirúgni és vidd el a jóságos barátnőt, majd tán őt is kirúgni....
2011. júl. 20. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Én legelőször megvárnám, hogy elmondja e! Nagyon nem mindegy, mert a megcsalás gáz, de letagadni meg egy még nagyobb, mert akkor hülyének is néz. Másrészt meg a barátnője is hazudhat, mert egy barátnő nem mártja így be a barátait, legalábbis szerintem.
2011. júl. 20. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Én úgy röpíteném hogy a lába nem éri a földet. Kettővel is?? Mekkora ribanc már bocsánat
2011. júl. 20. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!