Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit gondoltok erről? Mi lesz...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok erről? Mi lesz így tovább velünk?

Figyelt kérdés
Vanbarátom..szépen magvagyunk már jóideje.. viszont én előttem neki nagyon tetszett egy csaj és tudom h a csaj szerelmes a barátomba.miután velem összejött nemebszéltek sokat de aztán elkezdett alakulgatni a dolog.. ment a ballagására blabla.én elsirtammagam a barátomnak hogy mennyire rosszul esik és félek h emiatt őt elveszítem. nyugtatott azt mondta nemles semmibaj,másnap elmentem otthonról pénteken találkoztak..pedig azelőtt 2 nappal sirtam ki neki magam. aztán ő van el nyaralni most és minden másnap hívott de egyszer s emondta h hiányzom neki.feljött msnre akkorse irta h szeret vagy h hiányzom neki.már 2 hete elvan de kbegyhete nemmondta h hiányzok... én mindig mondom neki,ő nem.aztán ma jönne haza és megláttam a csajnak kiirva ezt : Végree maa(egy szivecske a végén).énmár nembírom mindennap sirok,szerintem nemlesz ennek jóvége.szerintetek?
2011. júl. 20. 13:31
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ezagyerekcsakhülyíttéged aminemismeglepő lévénhogyamonda .. ndódatmégc blablabla tagolnisemtud..od rendesen.
2011. júl. 20. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
kitűnő vagyok magyarból ;) ez ck egy megszokott netes írásmód hogy egybeirom a dolgokat.. nemkell rögtön beszólni úgy h nemistudod a hátterét..
2011. júl. 20. 13:43
 3/13 anonim ***** válasza:

Hát én szakítanék vele a helyedben... Főleg ha most hazaérkezés után a másik csajhoz szalad, nem hozzád. Elég megalázó.

19/L

2011. júl. 20. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
nemtudom h a csaj mire irta azt ki de szerintem tuti a barátomra mert ma érkezik haza..
2011. júl. 20. 13:55
 5/13 anonim ***** válasza:
13:43: Ettől függetlenül a válasz is benne volt. Ha megszoktad már az írásmódot, akkor valószínűleg nem esik nehezedre kibogarászni belőle.
2011. júl. 20. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
én értem mit írt az első válaszadó viszont ő kezdett el pecézni hogy nemtudom tagolni a mondatokat
2011. júl. 20. 14:01
 7/13 anonim ***** válasza:
Én voltam az. Figyelj az első "szekcióra". A következtetést meg magad is le tudod vonni.
2011. júl. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mi történt !! Amúgy meg a folytonos féltékenységgel csak mégjobban a csaj karjaiba kergeted a barátodat.... sajnos ...:(
2011. júl. 20. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
hmm folytonos féltékenység..:S igazadvan de van mire és miért féltékenynek lennem :// tese örülnél ha a barátod/barátnőd egy viszonylag szép csajjal/helyes pasival találkozgatna miközben veled jár és tudod h előtte nagyon tetszett neki és a csaj/pasi szerelems lenne a párodba..
2011. júl. 20. 14:49
 10/13 anonim ***** válasza:

nem igaz, ha egy pasi szereti a csaját, akkor nem fog a másik lányhoz rohanni azért, mert a csaja féltékeny, főleg ha okkal, vagyis h tényleg félreérthető a helyzet, akinek van gerince és tudja mit akar, az minimum szakít, ha meg egy csaj miatt hagyja el a barűtnőjét, akkor nem is szerette igazán, szal remélem a csajjal is ugyanaz fogja tenni mnit vele,d és a lány is megüti a bokáját, és remáem h a pasiddal is ezt teszik majd, szerintem ne hívd és ne is vedd fel neki a telefont, fáj tudom, meg bunkó is, de ha ez a helyzet, hogy kell neki a másik, vagy csak szimplán nem kellesz neki, akkor szard le, lehet jobban fog utánad kajtatni ha nem futsz utána, de ha így is ugyis hazudik, akkor nem tudod rávenni h szeressen

de legalább őszinte lehetne, legalább ne használt volna ki

vagy írj neki hogy sejted h mással kavar, és hogy ne hazudozzon

2011. júl. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!