Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az bunkóság, ha elvárom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkóság, ha elvárom, hogy néha a lány is fizessen egy fagyit vagy valamit és ne csak a fiú?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 17:19
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
83%
már csak abból indulok ki, hogy volt barátnőm 2 évig élt nálunk. Anyum mosott, főzött rá, hozta neki a kajákat, meg minden. Kár hogy, amikor elment nem kértem számlát!
2011. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 napietus ***** válasza:
100%
akkor illett volna beszállnia a költségekbe. meg a fejemről lesült volna a bőr, ha anyósomnak kell mosni a bugyimat.
2011. júl. 20. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%
én ha fiú/ffi lennék nem engedném h egy lány fizessen.
2011. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
Nos kedves kérdező én Nő vagyok de a pofám lesülne szégyenemben ha az udvarloim közül mindig a fiuk fizettek volna. Természetesen,hogy az első randin a fiu hivja meg a lányt.De ha már hosszabb ideje kapcsolatban vagytok a lány is nyugodtan meghivhatja mondjuk a fiut egy fagyira sütire .Ez a srácnak is jól fog esni .Vagy felesbe lehett fizetni.
2011. júl. 20. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:

Attól függ, hány évesek vagytok: ha tizenévesek és zsebpénzből éltek, egy fagyit a lány is fizethet, megértheti hogy a fiúnak sincs több, sőt talán kevesebb?...

De felnőtt korban mindenképpen, mindig a férfi hívja meg a nőt. Ez a hímek nagy többségénél elvi kérdés, hogy nem hagyják a nőt fizetni. Jó esetben előjön a gondoskodási-ösztön, emiatt.

25/L

2011. júl. 21. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 A kérdező kommentje:
Azok a lányok akik szerint bunkóság egyébként főznek mosnak és takarítanak a fiúra?Csak mert,ha szerepekről van szó akkor ne felejtsük már el a női szerepeket sem... :)
2011. júl. 21. 12:54
 17/26 napietus ***** válasza:

főzök, mosok, bejárónő takarít. viszem a háztartást, jókat főzök a vendégeinek és szórakoztatom őket. a fréjem azt sem tudja, hogyan kell megteríteni 10 főre egy asztalt. és én is dolgozom, közös cégünk van.


egyébként valamilyen minimális szintű nevelést kapott férfi NEM ENGEDI hogy egy nő fizessen.


elolvastad, amit írtam egyébként? a mghívásról, meg arról, otthonra sem lopja senki a kaját, kávét stb, és még munka is van vele...

2011. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 A kérdező kommentje:
Egy normális nő nem akar kitartott lenni neveléstől függetlenül és nő vagy férfi valaki teljesen mindegy,ha nem érzi úgy,hogy igenis szeretné meghívni valamire a másikat akkor ott már baj van.Ahogy a te fejedben is baj van,ha nem érzed,hogy jólesne neki.Egyébként nem az újgazdag"bejárónő takarít" féle nők fogják azt mondani,hogy ugyan annyira emberin kéne ezeket a dolgokat kezelni mint bármi mást az életben szóval nem csodálkozom rajtad.
2011. júl. 21. 13:42
 19/26 anonim ***** válasza:
0%

napietus.blog.hu!


Ez az újgazdagoknál szokás módszer. Lehet, hogy udvariasság felajánlani azt, hogy a férfi fizessen, de az is udvariasság és jó nevelés kérdése a nőknél, hogy ne engedjék ezt és azt felajánlják, hogy legalább közösen fizessenek. Természetesen, ha egy pasi meghív vacsorára, akkor Ő fizessen, de egyébként minden másban közösen kell kivenni a részüket a feleknek. Így helyes. Ezért vagyunk már a 21. században és ezért harcolták ki maguknak a nők az egyenjogúságot. Ma már egy nő lassan többet keres, mint egy férfi, sőt.

2011. júl. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 napietus ***** válasza:

azért a Ti fejetekben is kavarodás van. a kitartott nem ott kezdődik, hogy a férjem fizet az étteremben. akkor lennék kitartott, ha egy bugyiban mentem volna férjhez és azóta is a s*ggem mereszteném. de ez nem így van. egy vacsora az csak egy GESZTUS. nem összeg. nem ér annyit, hogy 1általán beszéljünk róla. a mi "számviteli politikánkban" nem éri el a "jelentős" szintet.


más dolog, hogy pl. egy drágább nyaralás árát nemcsak az egyik fél fizeti, illetve az esküvőt pl. nem illik csak az egyik vagy másik félre, ill. annak családjára hárítani. de nehogy már egy fagyi vagy egy zónapörkölt, de akár a legelegánsabb étteremben egy vacsora téma legyen egy normális kapcsolatban.

2011. júl. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!