Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az bunkóság, ha elvárom, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az bunkóság, ha elvárom, hogy néha a lány is fizessen egy fagyit vagy valamit és ne csak a fiú?

Figyelt kérdés
2011. júl. 20. 17:19
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
Most is úgy írsz, mint aki valakinek képzeli magát. Ne haragudj, de nagyon sznobnak tudlak elképzelni. Ha én ilyen lennék, mint te szembeköpném magam. Bocsánat, de gusztustalan, ahogyan gondolkodsz. Nem tudom, hogy hogy vannak veled az emberek, de nekem ilyen ember nem kéne még barátnak sem. És tényleg ne haragudj, hogy ilyeneket írok, de inkább gondolkozz el a dolgon. Úgy látszik a te életed a pénz irányítja. A vacsora meg csak egy példa volt!
2011. júl. 21. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:

napietus.blog.hu!!


sztem teljesen igazad van..de kár ezen vitatkozni..és inkább nem írom le h mit is gondolok itt nagyon sok válaszadóról..:D

2011. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 napietus ***** válasza:
véletlenül sem annak irányítja a pénz az életét, aki fillérezget a párjával, ki fizeti a fagyit, ki a kávét, ki a vacsorát...á, nem...
2011. júl. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
0%
nem igazán...ásd el magad jó mályen
2011. júl. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
napietus.blog.hu ha nem ér annyira vacsora,hogy beszéljetek róla akkor te is kifizethetnéd :)Nyilván sosem fizettél még ezért aztán nem is akarsz beszélni róla.:D Ez így érthető LOL
2011. júl. 22. 09:09
 26/26 napietus ***** válasza:
de, fizettem, amikor egyedül mentem vacsizni, vagy a hugommal, aki diák, akkor természetesen én fizettem.
2011. júl. 22. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!