Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Baleset érte a barátomat,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baleset érte a barátomat, anyuék nem engednek el hozzá. Mivel tudom meggyőzni őket?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, barátom 20 éves. Másfél éve együtt vagyunk, komolynak érezzük a kapcsolatot és a szüleink is elfogadták a másikat, az én szüleim is mindig kedvesek voltak vele, ha itt volt, és úgy éreztem támogatják a kapcsolatot.


Ezért nem értem most mi ütött beléjük?? Barátom tegnap biciklis balesetet szenvedett és eltörött mindkét csont a jobb lábában, meg a kézfejében is az egyik csont, ezen kívül zúzódásai vannak. Tegnap három órán keresztül műtötték a lábát. A szüleivel folyamatos telefonos kapcsolatban voltam és természetesen egyből oda akartam menni a kórházba, de itt jön a probléma...


300 km-re lakunk egymástól, a barátom abba a városba jár egyetemre ahol én lakom, csak ilyenkor nyáron hazamegy több időre. És hát otthon náluk történt a baleset. Oda elvonatozni vagy buszozni majdnem 5000 ft lenne még diákként is. Ennyi pénz nincs nálam, mert a szüleim úgy csinálják, hogy ha kell valamire akkor adnak, nálam csak kb 3000 van. Kértem tőlük pénzt az útra, de nem hajlandóak kifizetni.

Ilyen indokokkal: "Mit csinálnál ott a kórházban, csak teher lennél neki!" "Most pihenésre van szüksége, nem arra, hogy minél többen látogassák" , meg hogy "Hamarosan úgyis rendbejön, majd találkozol vele, ha jön vissza szeptemberben."

Reggel tudtam telefonon beszélni barátommal, és szégyelltem magam amiért nem ott vagyok mellette, vagy épp úton hozzá... Mondtam neki hogy minél előbb igyekszem eljutni... Mondta hogy nagyon örülne neki... De így hogyan?


A szülei tegnap este felhívtak, hogy rendben ment a műtét és jól van a barátom, de én mégis egy percet sem tudtam aludni az idegeskedéstől egész éjjel.


Nem értem a szüleimet, miért nem értik meg, hogy szeretnék mellette lenni? Még legalább két hétig kórházban lesz, mert lehet hogy még egy műtétre szükség lesz a lábában. Mindenképp meg kell győznöm a szüleimet, de sajnos 18 éves létemre még eléggé függök tőlük, főleg anyagilag :S


Tanácsokat tudtok adni? Bocsi hogy ilyen hosszú lett, de szétvet az ideg és kicsit jólesett kiírni magamból....


2011. aug. 18. 15:45
 1/4 anonim ***** válasza:

igazából nem tudsz mit tenni. tőlük függsz.

amíg nem győzöd meg őket, hogy odamehess, addig biza otthon maradsz. és ezzel senki nem tud mit kezdeni...

2011. aug. 18. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
nem tudsz valakitől pénzt kölcsönkérni?
2011. aug. 18. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Valamelyik barátnődtől/nagynénitől/más rokontól nem tudsz kölcsön kérni és lemenni?
2011. aug. 18. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Tök egyszerű, indulj el... max megbüntetnek a vonaton, buszon de én ezt is bevállalnám...
2011. aug. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!