Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vállalnia kéne a kapcsolatunka...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vállalnia kéne a kapcsolatunkat közösségi oldalon?

Figyelt kérdés

Tudom hogy hülye kérdés, és pl.: a facebook is csak egy közösségi oldal, de ha nem rakott ki kapcsolatjelzőt, pláne hogy velem van kapcsolatban, akkor attól kéne tartanom hogy nem akarja felvállalni a kapcsolatunkat vagy engem?

(1 hónapja tart)

17/L


2011. júl. 21. 10:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Esetleg vele kellene megbeszélned?Szerintem?22/F?
2011. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szerintem kérdezd meg és mondd el neki hogy lehet neki nemolyan fontos de számodra az és beszéljétek meg :) szerintem nem tartja fontosnak és azért nem rakja ki nem azért mert nem akar vállalni ;)
2011. júl. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
lehet h csak nem akarja szétkürtölni a világnak de attól még szeret
2011. júl. 21. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nem akarom elijeszteni, se megfogni, se túl rámászni.
2011. júl. 21. 10:20
 5/8 anonim ***** válasza:

Erről már annyiszor volt itt szó ezen az oldalon hogy hihetetlen!

Nem feltétlenül azt jelenti,hanem jelentheti azt is hogy ő úgy gondolja hogy semmi köze senkinek hozzá és ne csámcsogjanak rajtatok,vagy pedig egyszerűen nem tartja fontosnak azt hogy be legyen jelölve ami nem egyenlő azzal hogy nem szeret vagy szégyelne.Nincs ebben semmi,nehogy már ez döntse el hogy mi a fene van.

2011. júl. 21. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Fészbúk láv! Ki nem sz@rja le mi van arra a hányadékra kiírva...
2011. júl. 21. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én sem rakok ki kapcsolatjelzőt sehol. Senkinek semmi köze hozzá, hogy van-e kapcsolatom, és hogy kivel.
2011. júl. 21. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Nem tulajdonítok a facebooknak nagy jelentőséget.:D (Büszke is vagyok rá)
2011. júl. 21. 17:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!