Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kétségbe esett segély kérés,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kétségbe esett segély kérés, mit tegyek?

Figyelt kérdés

- szóval 22,75 éves srác vagyok 3 év utáni nyári gyakorlaton

( műszaki egyetem )

- még nem volt barátnőm próbálkoztam sokszor de mindig elutasítottak most van egy 23,25 éves lány aki nagyon tetszik ő most végzet de meg visszajön mesterire

- nagyjából egy éve ismerem és az utóbbi időben nagyon sokat beszéltünk és kiderült , hogy nagyon hasonlóak vagyunk mondhatni 99% beillik az ideál képe amit elképzeltem mintha csak ő rá vártam volna eddig :)


- először ő javasolta , hogy találkozzunk :) de egyszer mikor vigasztalni próbáltam mert nem kapott meg egy mérnöki állást mert " túl szerényke " volt :( ... ekkor mondtam , hogy bárcsak találkozhatnánk mert ha átölelném akkor szerintem az összes bánata elmullana .. erre meg mondta , hogy ok de csak baráti alapon

- jelenleg sajnos nem nagyon tudunk találkozni mert ő most otthon van és csak akkor jön vissza ha kap munkát vagy majd ősszel de ha előbb visszajőn akkor nyaron 100% ugyan abban a bentlakásban leszünk elszállásolva :)


- van egy barátja akivel állítóólág nem tul jó a kapcsolata az utóbbi időben ....


szerintetek hogyan kedveltessem magamat meg vele jobban ?


eddig mondta , hogy szerinte nagyon édy , meg kedves vagyok .... de én ettől sokkal többet szeretnék ... tudom még hülyeség ilyesmiről beszélni de ha jól egyeznénk élőben is akár felségül is venném ahogy sikerül nekem is munkát találnom az egyetem után....


2011. júl. 21. 10:29
 1/6 anonim ***** válasza:
Figyelj... 1 évvel idősebb a lány igaz hogy csak egy év, de az a lánynál sokat számit.. ha csak azt mondja Édi meg kedves vagy akkor rég rossz... Akkor csak barátként szeret... És nem akar többet bocs :|
2011. júl. 21. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem a barátnőm 1 évvel idősebb. Nem számít sem neki, sem nekem, bár nekem korábban számított, de már nem érdekel.


Az érettség fontosabb, és még pár dolog...


Szerintem, ha ilyeneket mond, nem tetszel neki. csak jólesik neki a kedvességed.

Ha van pasija,és nem akarod feladni a reményt, akkor:

Ha bánata van, beszélgess vele, segítsd jó tanácsokkal, számíthasson rád. Mint barátra. ha már nem lesz meg a apsija, és mégis van esélyed, akkor közeledni fog.

De te ne legyél sok, ne légy rámenős szerintem. azzal eltaszíthatod. Ha van esélyed kivárásra kell játsz.


Vagy készülj fel a legrosszabbra is, hogy el kel felejtened, és ez egy plátói kapcsolat csak. Akkor viszont vagy ismerkedj máshol, minél hamarabb, hogy elfelejtsd, vagy szakítsd meg vele a kapcsoaltot, hogy el tudd felejteni.


Sok sikert!

2011. júl. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gondolkodásmódod alapján te egy 13,46 éves unatkozó kölyök vagy (a helyesírásod ezt tökéletesen alátámasztja). Szóval fel kéne nőni, egy 23,82 éves csajnak ennél sokkal érettebb gondolkodású pasi kell.
2011. júl. 21. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Műszaki egyetemista nem ír ilyen hibásan. A kérdés kamu -.-
2011. júl. 21. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Mar miert lenne kamu ?
2011. júl. 22. 12:25
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem hiszem el, hogy egy egyetemistának ilyen brutál módon sz@r lehet a helyesírása, azért. Vagy ha mégis, akkor mindent visszavonok a magyar közoktatásról, ahol ennyire nem tanítják meg a diákokat írni, de olyan szinten sem, hogy ilyen tudással nemhogy felvételt is nyerhetnek a felsőoktatásba, de el is végezhetik... -.-"
2011. júl. 22. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!