Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Én az emberek véleményére...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én az emberek véleményére lennék kíváncsi általában azzal kapcsolatban, hogy miért akkora gáz, ha egy színes bőrű sráccal szeretném összekötni az életem?

Figyelt kérdés
Barátom kenyai származású, mellesleg nagyon jó családból származik, Magyarországon tanul az egyik egyetemen. Szüleim nagyon ellenzik, sőt most is csak titokban vagyunk együtt. Már kétszer megpróbáltam erről beszélni velük, de nem nagy sikerrel. Apa talán, anya soha nem fogja elfogadni. Mondták, hogy ha vele akarok lenni, akkor mehetek, de akkor is csak egyedül látnak szívesen, gyerekeimet (ugye akik cuki kis félvér gyerekek lesznek) nem kívánják látni. Milyen szülő az ilyen?! Nah mindegy egyébként 21 hónapja vagyunk együtt, én 20 vagyok barátom 23 és tényleg nagyon komolyan gondoljuk a közös életet. Szüleim szerint túl fiatal vagyok, még szórakoznom kéne nem lekötni magam, és ameddig velük élek és az ő pénzüket költöm, nincsen jogom így "leszégyeníteni őket" (nah meg amúgy se). Szóval ti mit gondoltok erről?! Tényleg én vagyok az idióta?
2011. júl. 21. 15:12
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen, nagyon aranyos vagy, és én is éppen így érzek...már nagyon komolyan gondolkozunk, hogy most az új nagy albérletbe összeköltözünk...remélem én is, hogy minden rendbe lesz...egyszer...
2011. júl. 21. 22:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!