Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Teljesen összevagyok törve ....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Teljesen összevagyok törve . Nem tudom mit tehetnék, . Mi lenne a megoldás?

Figyelt kérdés
2évig voltunk együtt a párommal 19fiú, én 18lány.Nagyon szoros kapcsolat volt, neki nem volt igazán családja nem a szüleivel élt.Az első 1évben semmi baj nem volt nagyon jól beilleszkedtünk egymás családjába.8hónappal ezelőtt elkezdett dolgozni suli mellett délutánonként ez nagyon tönkretette a kapcsolatunkat, rengeteget vitáztunk..Családi gondjai adódtak szüleivel és a házukkal is..Rengeteget kell most is dolgoznia.Sajnos ez kissé megváltoztatta .Úgy áll hozzám , hogy nekem fogalmam sincs miért menynit kell dolgozni és h nekem mindég azt kel tennem ami szerinte helyes, és h úgy érzem felsőbbrendűnek érzi magát felettem. Sajnos én már nem birtam ezt, és szakitottunk, habár még szeretjük egymást. Közös megegyezéssel mert nem akartuk tönkretenni egymás életét.De belehalok nélküle nem tudok élni..Szeretjük egymást de nem tudjuk mit rontottunk el..Nagyon hiányzik ezt érzem..Kérlek segitsetek..
2009. júl. 26. 22:40
 1/7 anonim ***** válasza:
67%
8 sorba belesűrítesz 2 évet? Mi nem tudhatjuk mi a gond, ez nem elég részletes ahhoz.
2009. júl. 26. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Az elmondottak alapján szerintem semmit nem rontottál el. A srácnak kellett volna kedvesebb formában tartania magát.

(FF,23)

2009. júl. 26. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Legfőképpen az a abaj h oylan tulajdonságai jötteke elő ami azelőtt a munka előtt nem. Bunkó volt velem, elutasitó, és más nők is érdekelni kezdéték..aztán jött az h megakar mindenképp változtatni engem..h legyek szebb , formásabb , mindig csináljam amkit ő mondd nagyrészt és h ne legyek önmagam..erre kér ezzel..Pedig én soha nem kértem tőle semmit .apróságokon képes vitázni velem..és nagyon megváltozoz rossz irányba..de nem tudjuk miért, és a kapcsolat se jó már,A szex egyedül ami jó. De arra is azt mondja már h un engem..Pedig mindent megkap, Nem értem...Segitsetek..
2009. júl. 26. 22:53
 4/7 anonim ***** válasza:
hát elég tömören fogalmaztál ,de valóban ha az egyik fél dolgozik és tanul mellette,az durva ám, pláne ha családi gondok is adódtak...plusz nem is a szüleivel él és mégis törődik a gondjaikkal..biztos hogy ki van merülve ,nem neki kéne a szülei gondját is nyakába vennie ,hisz még fiatalok a szülei ..40 körüliek.ha jól sejtem..ő mindössze 19 éves..dehát ha szereted akkor légy megértő vele ,tudd meg miért olyan feszült, segíts neki sokmindenben,hogy ne legyen fáradt mire találkoztok, ha látja hogy nem csak nyafogsz,hanem segítesz is neki ,biztos másképpen látja majd a helyzetet ,és nem fog kioktatni hogy milyen nehéz is a felnőtt élet...ha nem változik a helyzet akkor csak egy komolytalan kisfiú még.
2009. júl. 26. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző vok jahh akkor csak tényleg egy komolytalan kisfiú még ...hehh így akar talán megtartani,téged nem tom...mégiscsak két év az már jelent vmit...ha ilyen kis zsarnok ,akkor meg kell leckéztetni..szépnek lenni ,kedvesnek meg minden...de azért hadd lássa nem csak ő van ott ahol laktok ,mármint nem csak ő van ott jó pasi...neked is akadna más,nem csak ő...érted ugye
2009. júl. 26. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
féltékennyé kell tenni ,egyértelmű ..egy nő mindig kap pasit ,mindig akad olyan akivel lehet flörtölni ,persze nem kell megcsalni ,hisz fontos neked ...ha látja hogy másnak is kellenél,összekapja magát ..és nem fog zsarnokoskodni..ha pedig ennyiért megcsal,hadd menjen..akkor rosszul ismerted és nem kár érte,...de hidd el két év az sok idő..és a férfiak amit egyszer magukénak tudnak arra rettenetesen irigyek..kevés kivétel van..azok inkább mindig más nőt akarnak...de a fiúk 90 százaléka irigy ..és lusta is ..szerencsénkre ..hihihi
2009. júl. 26. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

azzal,hogy el kezdett dolgozni,egy nagy adag büszkeség kerülhetett bele.ez elvileg egy idő után kiforrhat.fiatalok vagytok,igy bizonyára sokat jelent neki,hogy munkája és saját keresete van.és ehhez próbálja igazítani a körülményeket és embereket is,például téged

Anchee

2009. júl. 26. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!