Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom furcsán viselkedik....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom furcsán viselkedik. Van vajon okom féltékenykedni?

Figyelt kérdés

Adott a barátom, aki 17 éves, tehát középiskolába jár. Azt azért mindenekelőtt tudni kell a sulijáról, hogy sok a lány, mivel művészeti, ruhaipari irányba mozog. Nem nagyon szoktam féltékenykedni, de most valami nem hagy nyugodni. Egyik lány osztálytársa egyre kezd gyanúsabb lenni. Az elején nem volt semmi érdekes, csak mostanában egyre jobban félek. Barátom vonattal jár fel Pestre, mivel Pesttől kb 30km-re lakik. A már említett lányzó is ugyanezen a vonalon lakik, csak pár megállóval előbb száll le a vonatról. Így történt egyik este az is, hogy mentünk párommal hozzájuk és egyik állomáson felszállt a csaj a haverjaival. Odajött köszönni, de barátom abban a pillanatban tökre megváltozott...ilyen zavart lett, nem is nagyon bagózott a csajra, a hangján mégis azt vettem észre, mint amikor én voltam ilyen kis 14 éves csitri és valami jó srác hozzám szólt. Tudjátok az az izgalom vagy nem tudom. A lány meg vagy 4x is nézegette amíg le nem szállt. Nem tudom mitől van ez, hogy barátom - amint az a csaj megjelenik - teljesen megváltozik. Csütörtökönként mindig együtt mennek haza a vonaton, meg tegnapelőtt is amikor mentem a sulija elé, vele várt a villamos megállóban. Tök közel ültek egymás mellett, aztán mikor odaértem, pont jöttek a csajnak a barátnői is és úgy szálltak fel a villamosra, hogy el se köszönt barátomtól.

Szerintetek alaptalanul emésztem magam vagy van okom féltékenynek lenni? Mert ha egy srác zavart lesz amint megjelenik egy lány, az csak jelent már valamit. Vagy nem? Segítsetek kérlek, én komolyan nem tudom ezt hova tenni. Szóvá nem szeretném tenni, mert hozzávágná a fejemhez, hogy hülyeség amit gondolok...dehát miért is vallaná be, hogy igazam van?!:)


2010. márc. 23. 23:57
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%
Hát a leg praktikusabb dolog ha le ülsz vele meg beszélni ez t a dolgot!Mert a féltékenység tönkre fogja tenni a kapcsolatot, én is férfiből vagyok de ezek a "tünetek" nem feltétlen arra utal, hogy meg csal!De jobb félni, mint megijedni:) Véleményem szerint ha nem tudsz egy ilyen dologról beszélni vele akkor ott valami gond van a kapcsolatban!
2010. márc. 24. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem a barátod szerelmes...és feltehetőleg a lány is...csak azt nem értem akkor miért "veled van".
2010. márc. 24. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Sose legyen nagyobb problémád... Egek, de jó hogy nem vagyok már tini...
2010. márc. 24. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Kedves 72 %-os!


Ez igenis nagy probléma!!! Ha az én párom viselkedne így, akkor én is gyanakodnék! Kérdezz rá a párodnál kedves kérdező, hogy mi a helyzet?

2010. márc. 24. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat:)

Most voltunk 1 évesek és gyűrűt kaptam tőle ajándékba:) Meg olyan aranyos szokott lenni. Érződik, hogy szeret. Nem lehet egyúttal másba is szerelmes. Legalábbis remélem...

Mindig azt mondja, hogy megmondaná ha már nem szeretne, meg nem várt volna ezzel amíg 1 évesek leszünk. És ha nem szeretne nem is vett volna gyűrűt. Végülis igaza van, ezek mind logikusak...lehet mégis csak én fújom fel ennyire a dolgot?

Mert igazából egy lány suliban mit várok? Jó hogy lányokkal barátkozik. Nekem csak az furcsa, hogy akárki jön a sulijából akit ismer, mindegyikkel leállunk dumcsizni ha épp együtt vagyunk. Egyedül ezzel a csajjal nem. Pedig elvileg jófej...barátom szerint -.-

Jaaaajj miért ilyen nehezek a dolgok?:(

2010. márc. 26. 00:54
 6/12 anonim ***** válasza:

Ez nagyon nehéz ügy, mert ha rá is kérdezel, akkor sem biztos, h bevallja a dolgokat! De egyáltalán nem biztos az sem, h megcsal!

Én is voltam hasonló helyzetben! Egy 4 éves kapcsolatban kb a 2.évben felbukkant egy másik csaj. Én nagyon féltékeny voltam rá, és elég sokat veszekedtünk miatta, de végül vége lett a sulinak, és nem találkoztak többet, így túl is léptünk ezen az időszakon. Ő állítja, h soha nem volt közöttük semmi! Azonban miután szakítottunk kiderült, h megcsalt 2 lánnyal annak ellenére, h akkor még terveztük az összeköltözést.... Szóval nem biztos, h attól kell félned, amit látsz!! Lehet, h tényleg nincs közöttük semmi, csak jóban vannak, és nem akarja a barátod, h féltékeny legyél a másik csajra, ezért viselkedik olyan furán! Légy türelmes, és mond el neki, h bármit meg tudtok beszélni, csak soha nem verjen át, mert az a legrosszabb, amit tehet! 24/L

2010. márc. 26. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ha simán csak haverja lenne a csaj, akkor nem lenne zavart, be is mutathatná neked, meg akár hármasban is lóghatnátok néha. Ez teljesen kamu, hogy csak téged szeret, meg hogy közömbös neki az a csaj.


Ha észrevetted, hogy mostanában kezdte el mondani jobban mint eddig hogy mennyire szeret, bla bla bla, gyűrű, stb, akkor azt jelenti hogy vaj van a füle mögött, és ezzel akar kompenzálni.


Szóval ne legyél teljesen hülye, tartsd nyitva a szemed, mert ennek igy baromira nem lesz jó vége. Mondd meg a srácnak hogy ne hülyítsen, hanem mondja el hogy mi van, szóval tegyétek rendbe a dolgokat.


20f

2010. márc. 26. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
ezt nem hiszem el....manapsag nincs egy kapcsolat sem feltekenyseg nelkul?.... de most komolyan...szerintem a feltekenyseg hulyeseg, es nagy a valoszinusege, hogy tonkreteszi a kapcsolatot....tessek leulni es beszelgetni....nem oldasz meg semmit azzal, hogy feltekenykedsz...max. annyit elersz, hogy a baratod egy ido utan megunja, s kidob...
2010. márc. 26. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Kedves előző: Igazad van abban, h a túlzott féltékenység nem jó dolog, de azért egy egészséges adag nem árthat!

Az a baj, h ha megcsalja a másik lánnyal, és nem szakít a kérdezőnkkel, és ő rákérdez, akkor sem fogja bevallani!! Mert valszeg neki így kényelmes! Ott van a biztos pont, de azért szórakozgat egy kicsit! És nem áll szándékában ezen változtatni, így le fogja tagadni, az egészet!!

2010. márc. 26. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
kedves elozo...en tiszteletben tartom a te velemenyedet is....de szerintem a feltekenysegnek semmi ertelme nincs...ha a srac meg akarja csalni, igyisüugyis megcsalja...sajnos....de letesztelheti a baratjat...
2010. márc. 26. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!