Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy gondoljátok? Lehetséges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy gondoljátok? Lehetséges az hogy később jöjjenek az érzelmek?

Figyelt kérdés
VAn egy férfi az életemben akivel ismerjük egymást régóta 1 éve közelebb kerültünk egymáshoz de akkor még szerelmes volt és csalódott,ő akkor közölte még az elején hogy nem szeretne kapcsolatot de nagyon kedvel,mi azóta találkozgatunk,de egy-két hete megváltozott gyökeresen,olyanokat mond amiket régen nem,olyanokat tesz amiket régen nem,most azt pletykálják hogy együtt vagyunk és elmeséltem neki ezt azt mondta hogy őt nem érdekeli,pedig ez régen zavarta mert bujkáltunk.Én még mindig szeretem őt tiszta szivemből,sőt ez erősödött bennem azóta,szerintetek lehetséges az hogy kezdjen érezni valamit irántam?Nagyon működik köztünk a vonzalom is.Szóval lehetséges az hogy nem az elején jön a szerelem hanem hónapokkal talán évekkel később?
2011. aug. 8. 08:33
 1/3 k4lm0p1r1n ***** válasza:
lehet. nekem is így volt, bár csak 2 hónap késéssel és utána vágtam bele a kapcsolatba. smárold le. hidd el érezni fogod hogy akar-e valamit.
2011. aug. 8. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Igen lehet később jövő érzelem velem is így történt csak hónapokkal később lett szerelmes belém a párom de addig is működött a kapcsolat!Remélem segítettem !Sok sikert neked!:)
2011. aug. 10. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Tanoth ***** válasza:
Szia az imént el mondottak lehetnek igazak de történhet máshogyan is pl: csak le akar fektetni én nekem a történetedböl ez jött le tedd aszt amit jónak látsz 17 éves vagyok de csináltam már ilyet mint ez az illető és ebböl gondolom hogy csak le akar fektetni gondold át mit akarsz és nem bisztos hogy úgy van ahogy mondom szia
2011. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!