Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Páromat zavarná vajon, ha pl....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Páromat zavarná vajon, ha pl. azt mondanám neki, hogy nagyon szép?

Figyelt kérdés

Persze mi lányok szeretjük ha dicsérik a szépségünket:), de vajon a pasik is így vannak vele?Semmiképp nem akarok nyálasnak tűnni előtte.

20/L


2011. júl. 22. 00:08
 1/9 anonim ***** válasza:
Mióta vagytok együtt? Egyébként nem hiszem,hogy zavarná. Ha csak lazán mondod neki, hogy "óóó kicsim, olyan helyes vagy". Akkor semmi féle képpen nem fogja zavarni.
2011. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Ezt a kérdést magadnak is feltehetted volna, bár ahhoz talán 5 mp-ig használni kellett volna a fejed.:)


Ki nem szereti, ha dicsérik?

Mindenki szereti, csak az emberek egy része úgy tesz, minthogyha nem szeretné, pedig óriási löketet tud adni.


A lényeg az, hogy ne vidd túlzásba, és ne csak azt mond, hogy "olyan szép vagy!", hanem "olyan szép vagy, annyira tetszik benned a....(akármije)!" És soha ne bókolj testi hibájára. Pl elálló füle van, akkor óriási sértés az, hogy annyira aranyosak a füleid(vagy akármit mondasz rá).

2011. júl. 22. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2 éve vagyunk együtt. Na jó, de ő nem szereti az ilyen nyálas dolgokat, pl. szíves maci, és attól tartottam nem tartaná-e ezt is nyálasnak.
2011. júl. 22. 00:16
 4/9 A kérdező kommentje:
Eddig mondtam neki, hogy édes, meg aranyos, hogy szeretem az izmos testét simogatni stb. Ezek tetszettek neki:)
2011. júl. 22. 00:18
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem nyálas egyáltalán. Nézd... akkor lennél nyálas, ha gyertyákat gyújtanál, beraknál vmiszép klassú zenét, és közben órákig dícsérnéd. De ha elmondod neki milyen helyes, az nem nyálas, sőt növeli az egőjátD: a fiúk ezt szeretik. első voltam egyébként
2011. júl. 22. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

:D


ez relatív. ha ne igazán érzelmes, csak nézni fog, mint borjú az új kapura. van egy lány ismerősöm,a ki ezt mondta nekem, hát tőle furcsálltam is...de kapcsolaton belül engem pl. nem zavarna. legfeljebb megzabálnám érte a barátnőmet:)

2011. júl. 22. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Egy csodálatos szerintem jobban illik :) Remélem segítettem. Üdv!
2011. júl. 22. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A szép kicsit fura, találj rá inkább más kifejezést, helyes jóképű stb.
2011. júl. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
én egyszer mondtam a arátomnak és elég furán nézett rám....azt mondta ezt csak az anyukája mondta neki eddig :D
2011. júl. 24. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!