Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez már megcsalásnak számítana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez már megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés
Ma talalkozok egy olyan bnőmmel,akit már több mint fél éve nem láttam, és holnap elmennénk bulizni. Nekem van barátom, akit eszem ágában sincs megcsalni, de ha mondjuk tánc közben oda jonne hozzám egy srác, és táncolnánk, az nem számít megcsalásnak ugye? Nem engedném hogy tapizzon, vagy hogy meghívjon egy italra meg semmi. Sőt az se biztos, hogy odajonne valaki, de ha mégis, akkor ez nem megcsalás ugye? Már több hete nem láttam a barátom, de szeretnék egy jót bulizni
2011. júl. 22. 18:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Hány éves vagy? -.-"
2011. júl. 22. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Nem, ez egyáltalán nem számít annak. Ha nem történik semmilyen intimitás kettőtök között, akkor nem számít annak. Nyugodj meg! :)

14L

2011. júl. 22. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Csóknál és a tapinál kezdődik a megcsalás, és most nagyon prűd vagyok!

(Nálam a csók elmenne 1x, de többször nem. Szex egyáltalán nem).

22/N

2011. júl. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
50%
XD Mindenképpen az...:D:D:D
2011. júl. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Ez még nm megcsalás, a csók és egyebek pl.: tapi az már igen.

Nyugodtan menj bulizni!

2011. júl. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
16%
ha nem csinálsz vele többet mint a barátoddal addig nem megcsalás
2011. júl. 22. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
De aranyos! :) Mások ilyet kérdeznek, hogy megcsalás e ha részegen lefeküdt valakivel ... stb... te pedig előre azon gondolkozol, hogy semmiképp ne történjen meg! Örülhet a barátod!
2011. júl. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
hülye-e vagy?????
2011. júl. 22. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
nyugodj meg az nem megcsalás ha táncolsz valakivel.örülhet a barátod h egy ilyen tisztességes lány a barátnője.
2011. júl. 22. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ne b@sztassátok már szegényt légyszi. Végre egy normális csaj, aki nem egy r*banc k*rva. Egyébként meg azért sírtok, hogy hol vannak a normális csajok, erre itt egy, ti meg b@szogatjátok. Örülhet a barátod, hogy ilyen párja van :D
2011. júl. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!