Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számítana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

Van egy srác,akivel már jó ideje távkapcsolatban vagyunk.

Ritkán látom,de hihetetlenül szerelmes vagyok belé és az egész életem is le tudnám vele élni.

Közben nemrég felvett msnre egy másik srác,akinek tetszem és találkozni szeretne velem.Én mondtam neki,hogy nem lehet,mert most van barátom aki szeretek.

Barátilag szeretnék vele ismerkedni maximum,mert tényleg szeretem azt a srácot akivel járok.

Szóval belefér egy ilyen baráti találkozó?

És a pasimnak elmondjam,vagy ne?

Ismétlem,nem randira mennék,hanem csak egy baráti találkozóra.

Köszi a válaszokat!

Ł/15 ^^


2010. júl. 16. 22:53
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Mond el a pasidnak,az a tuti.A másik sráccal meg közöld,hogy Te csak havernak akarod.
2010. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
30%
Olyan nincs , hogy abráti találkozás. Valaki többet akar!
2010. júl. 16. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

nem! (röviden tömören):D

de szerintem szólj a pasidnak.:)

2010. júl. 16. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Azt írod, ez csak baráti találkozó. Akkor hogy merült fel benned az,hogy ez esetleg megcsalásnak számít???????????


Várom válaszod :)

2010. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
91%
Amúgy a távkapcsolatok nem működnek hosszú távon.És 15 évesen nem jelentheted ki,hogy leélnéd vele az életed,mert nem hinném,hogy sok viszonyítási alapod lenne e téren.15 évesen én sem hittem el,hogy vége lehet.Pedig de.
2010. júl. 16. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
71%

Ha tudod hogy ő csak azért megy el mert rádindult, akkor te sem lehetsz olyan hülye hogy ne lásd hogy nem baráti találkozónak indul.

Vagy csak áltatni szeretnéd magad mert neked egy pasi nemelég?

2010. júl. 16. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 A kérdező kommentje:

22:57:

Azért merült fel bennem a kérdés,mert igen-igen féltékeny barátom van.

22:58

De tudja,hogy van barátom és nem csalnám meg.

2010. júl. 16. 23:04
 8/22 anonim ***** válasza:

A szerelem, a párkapcsolat nem arról szól, hogy az embernek nem lehetnek meleltte barátai. A barátnőmmel szeretjük egymást, hűségesek vagyunk, de ha úgy van, ő is találkozik a pasi barátaival, meg én is csaj ismerőseimmel. Mi van ebben? Semmi. Mert bízunk egymásban. Attól, hogy járunk, még találkozhatunk, beszélgethetünk mással.

Szóval: úgy tiszta, ha a barátoddal megbeszéled, és természetesen csak barátilag tlaálkoztok, tehát semmi félreérthető. És erről a pasit is tájékoztasd! Ez így egyáltalán nem megcsalás. Akkor ennyi erővel ha a munkatársnőmmel beszélek munka után, az is megcsalás lenne?...

2010. júl. 16. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
Dehogy megcsalás!Viszont a barátodnak nem kéne elmondani mert tuti féltékeny lenne és veszekedne veled
2010. júl. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Nem, ez nem az. És mondd el a pasidnak, így meg fog bízni benned. :)
2010. júl. 16. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!