Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez megcsalásnak számítana?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez megcsalásnak számítana?

Figyelt kérdés

A suliban megismerkedtem egy csajjal, aztmondta, hogy nagyon bejövök neki. Azt mondta, hogy ő tud róla, h van bnőm, de ő így is benne lenne abban, hogy lefeküdjön velem. Én megfektetni nem akarom, de azért én sem vagyok fából, és ha ő benne lenne szívesen les*opatnám valahol.


Ez megcsalásnak számítana a bnőmmel szemben?


2010. jún. 11. 14:44
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
11%
Csak akkor számít megcsalásnak, ha teherbe esik tőle..
2010. jún. 11. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
igen.., de nagyon szeretheted a barátnődet.
2010. jún. 11. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem kérdezd meg a barátnődet. ez neki minek számít?


Különben ha az én véleményemre vagy kíváncsi, én szóba sem állnék veled soha többet.

2010. jún. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
100%
uuhhh-.- könyörgöm nálad mi számít megcsalásnak ha ez még nem? komolyan nem értem hogy tudtál ilyen kérdést feltenni. sajnálom a barátnődet meg téged is...
2010. jún. 11. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Nyugi, még nem történt semmi, és nem is hiszem, hogy fog!
2010. jún. 11. 14:54
 6/17 anonim ***** válasza:
82%
Lelki szegény lehetsz, ha ennek a kérdésnek a megválaszolásához segítségre volt szükséged...
2010. jún. 11. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Akkor lehet úgy is fogalmazna, hogy öhm...nem túl erkölcsös... ha úgy is lefeküdne veled, hogy tudja, hogy van barátnőd, és ha nem, akkor esetleg csak úgy leszopna...még ha nem is kér pénzt...akkor is. A barátnőddel szakítanod kéne, mert ha már megfordult a fejedben ez a gondolat, akkor biztos, hogy nem szereted... és ne akarj neki rosszat...ennyire becsüld meg!!és miért olyan különleges a másik lány? A barátnődtől nem elégít ki? Ha hiányolod ezt, akkor beszéld meg vele inkább, ha már szereted. Ha meg nem, akkor csak ismételni tudom magam: szakíts vele! És ha független vagy már, akkor mások megbántása nélkül használhatod ki az öhm...ilyen lányokat...
2010. jún. 11. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
(előző vagyok)van benne egy csepp hiba, de remélem érted:)
2010. jún. 11. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
83%

ma 15:02


hagyjuk ki a puruttyát kérlek...én is minden nap többször is megnézem...van barátnőm is akiért bármit megtennék (meg is tettem...de nem részletezem most le)


és igen amúgy megcsalásnak számít

2010. jún. 11. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
12%
Csináljátok gumival!-az tényleg nem megcsalás!
2010. jún. 11. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!