Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért kapcsolja ki a telefont?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért kapcsolja ki a telefont? Ma hívtam a barátomat telefonon és nem vette fel, valószinű, aludt mert sokáig szokott. Aztán megint hívtam és ki volt kapcsolva a telefonja..

Figyelt kérdés

:( Több mint 2 hónapja járunk, és már 1-szer hazudott nekem megebszéltük h holnap lejön mert eddig csak én mentem hozzá és megakartam vele beszélni telón hogy akk hogy lesz és kikapcsolta..:(

Nemtom de nekem nagyon úgy jön le a dolog h csak akk vagyok neki jó amikor ott vok és kész...

Nagyon elvok keseredve eddig minden jó volt...

Nagyon várom a válaszokat!!

köszi


2009. ápr. 4. 11:34
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Megkérdeztem anyumat azt mondtam h majd megbeszélem vele de neki is furcsa...meghogy ő is tudja h mát hazudott nekem..

2009. ápr. 4. 12:07
 12/20 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat megnyugodtam egy kicsit..:)
2009. ápr. 4. 12:08
 13/20 A kérdező kommentje:
Nemvok komolytalan csak mégis azért mert én 15 vok a pasi meg húsz de ennek ellenére nagyon szeretjük egymást..:)
2009. ápr. 4. 12:09
 14/20 anonim ***** válasza:
78%
Mindegyik 15 éves ezt mondja. De akkor nem paráznál itt, hanem elfogadnád ami van, aztán amikor beszéltek szép nyugodtan megkérdeznéd, és nem idegeskednél. Ha komoly lennél, akkor nevetnél egy ilyen dolgon... Az meg hatalmas hazugság, hogy kikapcsolta a telefonját, amikor megbeszéltétek. Ezen nem kell fenakadni, ha idősebb lennél, valószínűleg nem is érdekelne... Itt hiába mondunk akármit, úgy tűnik csak a megerősítésért jöttél ide, hogy a pasid valami rosszat csinál... Nekem is volt olyan, hogy nem tudtak elérni, mert a telefonom csak addig működött, amíg töltőre volt rakva, és még ezer baja volt, és sokáig nem tudtak másikat venni... Anyukádnak még jó hogy gyanús, én sem örülnék, ha a 15 éves lányom egy 20 éves pasival járna... Neki már nagyobb szabadságra van szüksége, nem biztos, hogy tetszik neki, hogy egy ilyenen kiakadsz... Emellett két hónap az még semmi...
2009. ápr. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 A kérdező kommentje:
Köszönöm...
2009. ápr. 4. 12:36
 16/20 anonim ***** válasza:
100%

Kikapcsol a telefon, legalábbis hangposta van, ha mindjárt lemerül, és nem bírná ki a 2-3 percet, és néha elkezdi letenni 00:00 -nál, mert nincs térerő.

Aztán meg beállithatta a telefon ébresztőt mondjuk 8:00-ra, meg 9:00-ra, de az is hamar volt neki, és azt hihette hogy az szól, és kinyomhatta. :)

Ne ijedj meg cica, a hazug embert hamarabb elkapják mint a sánta kutyát :)

2009. ápr. 4. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

Felhívtam az anyukáját és állítólag nincs otthon és otthon hagyta a telóját amit semmi pénzért se hagyna otthon mert annyian hívják h az nem igaz na szval otthon hagyta és lemerült...

Végül is lehet..::)

Úgyis kiderül ha hazudik szval mind1...

2009. ápr. 4. 13:40
 18/20 anonim ***** válasza:
100%
ne akard már ennyire lenyomozni :S ezzel csak azt bizonyítod h belehalsz ha nem keres... de nem csak ő létezik a világon, jó ha látja a srác h nélküle is elvagy. a fiúk nem azért járnak a csajokkal h legyen kit pátyolgatniuk, szeretik ha egy lány önálló, minden helyzetben feltalálja magát és nem fut egyből hozzájuk. nekem ez a véleményem.
2009. ápr. 4. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Na mi lett ebbö az ügyből??
2010. júl. 23. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Hát már több mint 1 éve nem vagyunk együtt.. neki is van új b.nője és nekem is egy új pasim.:)

Köszi az érdeklődést.

2010. júl. 23. 09:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!