Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan állíthatnám le?

Figyelt kérdés

Van egy barátom,akit nagyon szeretek.Nevezzük Marcinak.Úgy értem,barát barát.De ő szerelmes belém,és én pedig abba a fiúba vagyok szerelmes,aki az ő 'ellensége'.Nevezzük Petinek. Nagyon sokat veszekszünk azon,hogy mikor elmesélek Marcinak valamit,miért haragszok Petire,vagy mi az ami bántót mondott nekem Peti(egyébként ő is szerelmes belém,csak most nem tudnánk összejönni,mert külföldön van)

ő rögtön olyanokat mondd,hogy elmegy és megveri Petit,ha elkezdődik a suli,akkor be fog neki olvasni..stb

Nagyon szeretem Marcit,mint barát,de már kezdd az agyamra menni.Ő is tudja,hogy nincs esélye nálam,mégis célozgat,hogy ő meg fog szerezni,meg,hogy el kéne felejtenem Petit,minden nap rámír chaten,hogy mivn Petivel,stb.Már nagyon szeretném vele tudatni,hogy ha arra vár a végtelenségig,hogy mi összejöjjünk,annak semmi értelme.Mert,hogy közben őt is sajnálom,hogy amíg velem vesződik,vesztegeti az esélyeit,hogy zerezzen magának valakit..

Pedig azt szeretném ha boldog lenne.Mert fontos nekem!

Kérlek,akik tudnak értelmes válaszokat írni,azok segítsenek,hogyan mondhatnám meg Marcinak már ezredszerre,hogy felesleges dolog után fut...

Köszönöm mindenkinek.:)


2011. júl. 23. 12:52
 1/10 anonim ***** válasza:
33%
"Marci" tanulmányi eredményét írd le és "Peti" eredményét is hidd el sokat lelehet szűrni belőle
2011. júl. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
51%
Vannak ellenőrök??
2011. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
mondd neki, hogy trippered van...
2011. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem Peti eltett egy almát sunyiban, azért jutott csak 3 Marcinak.
2011. júl. 23. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Aztakurv@... amikor először elolvastam a neveket, csöppet levert a víz...XD
2011. júl. 23. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
94%

Nagyon szeretem Marcit,mint barát,de már kezdd az agyamra menni.hogy ha arra vár a végtelenségig,hogy mi összejöjjünk,annak semmi értelme.Mert,hogy közben őt is sajnálom,hogy amíg velem vesződik,vesztegeti az esélyeit,hogy zerezzen magának valakit..

Pedig azt szeretném ha boldog lenne.Mert fontos nekem!


Na pont amit leirtál, ezt kellene Marcinak is elmondanod. ha ezt sem érti meg, akkor majd elfelejt, ha összejösztök Petivel.

2011. júl. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
83%
Marci sajnos nem fog leállni, és nem azért mert rossz, vagy gonosz, hanem mert ez egy ilyen hülye helyzet. Ami a rosszabb, hogy sajnos ez befolyásolja azt is, hogy milyen barát. Úgy értem, hogy bizony jó eséllyel manipulálni fog téged, vagy a kapcsolatodat Petivel, hogy a szekered elé a saját lovát kösse (vagy mi..) Sajnos nem tehet mást, dolgozik benne a kisördög, és ez valahol érthető. Lehet hogy jól elvagytok, lehet hogy szereted mint barátot, de neki ez egy folyamatos szenvedés. :(
2011. júl. 23. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Egészen addig, hogy Peti külföldi azt hittem, hogy te a nővérem vagy: Kati! (ez tök komoly :D ugyan ez a helyzet.:D)
2011. júl. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Gondolom azért,mert sok ilyen név, és sztori van.:)

Egyébként köszönöm az értelmes válaszolóknak.:)

Meg fogom neki mondani.:)

2011. júl. 23. 20:12
 10/10 anonim ***** válasza:
A barátságot néhány srác úgy értelmezi, hogy kéreted magad. Én kijelenteném, hogy a következő bepróbálkozással vége lesz a barátságnak, és be is tartanám.
2011. júl. 23. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!