Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 17 éves vagyok és meg tetszett...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

17 éves vagyok és meg tetszett nekem egy fiú, de nem szeretném, hogy ez így legyen, hogy "állíthatnám" le magam?

Figyelt kérdés
Most váltottam iskolát és ez rengeteg stresszel jár, ő odajött beszélgetni és talán csak ezért kedvelem őt a leginkább. Ha reálisan belegondolok, még csak nem is az "esetem". De mostanában elég sokat gondolok rá és ez egyre inkább bosszant. Nem akarok az érettségiig, semmilyen ilyenfajta érzelmeket, már pedig most elindult bennem valami. Hogy vethetnék véget ennek a "folyamatnak"?
2008. okt. 3. 21:29
 1/4 anonim ***** válasza:
49%
koomolyan az érettségi miatt stresszeled magad ennyire? ráadásul a szerelem elől akarsz elfordulni? sztem ez butaság és ugyse sikerül, engedni kell neki mert ha nem akkor csak rosszabb lesz
2008. okt. 3. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Szerintem csak az érettségi miatt ne szalaszd el a szerelmet,lehet,hogy a srácnak tényleg bejössz:)

én akkor jöttem össze a barátommal,amikor mindketten végzősök voltunk,az elején azt hittem,hogy ez így nem fog menni,mert úgysem lesz időnk egymásra,de minket pont et motivált,hogy meg kellett tanulnunk jól beosztani az időnket,én állandóan szenvedtem otthon a leckék és hasonlók miatt,de megtanultam gyorsan tanulni,hogy több időt töltsünk együtt,sőt olyan is volt,hogy együtt tanultunk(ő megírta a matekomat,én megírtam a német fogalmazásait):D

nekünk bejött,és innentől kezdve azok a szürke hétköznapok nem is voltak olyan szürkék:)

majd gondold át,de végülis most vagy fiatal,ne kerüld el a szerelmet(jó persze ráérsz még sok felnőtt szerint)ami igaz is lehetne,de ha nem megy a sulis teljesítményed rovására,szerintem ne hagyd ki:)

2008. okt. 3. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Komolyan, én csak 22 éves vagyok, de nálunk nem volt ennyi marhaság... lazíts már.
2008. okt. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Az okos lányok a kettőt egyszerre csinálják: szerelem, és tanulás. Szerintem egyik nélkül sem lehet meglenni. (na mármint nem azt mondom hogy stréber vagyok,meg mennyire imádtam tanulni, hanem később nem lehet nélküle meglenni)
2008. okt. 4. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!