Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Könnyü nőcskének néz a barátom...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Könnyü nőcskének néz a barátom ha egy este alatt kétszer is lefeküdtem vele?

Figyelt kérdés
Addig könyörgött hogy nem tudtam neki ellenálni, de nagyon félek hogy csak a szex miatt van velem, és főleg ezek után.
2011. júl. 23. 13:01
1 2 3
 1/21 Smartguy86 ***** válasza:
53%

Ha most volt az első közös estétek, akkor hogy lehet a barátod? Vagy a 2 dugi után megdumáltátok, hogy akkor most már járás van? Mert ha így volt, akkor nyilván nem kamuzta...


Ha meg régóta együtt vagytok, te meg játszottad az agyad, hogy még nem akarod, de marhára kívántad... az gáz.

2011. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
attól nemvagy egy rib.nc ha lefeküdtél vele kétszer, csak akkor ha most ismerkedtetek meg
2011. júl. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Már majdnem 2 éve együtt vagyunk, csak ilyen még nem volt hogy egy este 2x szexelünk...
2011. júl. 23. 13:04
 4/21 anonim ***** válasza:
77%

Én napi hármat is bírok!


DEhogy gáz, ilyen nő kéne nekem!!

2011. júl. 23. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 Smartguy86 ***** válasza:
88%
Pffff.... Azért vannak elképzelések a fejekben a szerelemről. Béééna!
2011. júl. 23. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
81%
Jézusom, de h.lye vagy... Egyre több olyan kérdés van itt, amin már nem tudom, hogy sírjak, vagy nevessek, és fizikailag fáj. Ha ez nem valami agyzsibbasztó hülye kamukérdés, akkor.. inkább hagyjuk. xD Remélem csak unatkozol és így szórakoztatod magad, ennyire h.lye nem lehet senki.
2011. júl. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Utólsó válaszoló, ez egyáltalán nem kamu kérdés...Más dolgom sincs minthogy kamu kérdéseket irogassak fel...pfffff És sirjál csak nyugodtan ha nem tetszik a kérdés ;)
2011. júl. 23. 13:10
 8/21 anonim ***** válasza:
86%
Ha ez tényleg komoly, akkor inkább röhögök.. Nem arról van szó, hogy a kérdés nem tetszik, hanem arról, hogy megdöbbentő, félelmetes, szomorú, és nevetséges, hogy mennyi érzelmileg és agyilag éretlen ember van a Földön, és ezek még szaporodni is fognak... Ennél már csak az a kérdés nevetségesebb, hogy véd-e a fogamzásgátló akkor is, ha az orvos a bőrre írja fel.
2011. júl. 23. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
82%

Csatlakozom 13:17hez... elképesztő :(


I don't want to live on this planet anymore.

2011. júl. 23. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
67%

13:17


Csatlakozom a véleményhez.

2011. júl. 23. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!