Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Békében váltatok el? Milyen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Békében váltatok el? Milyen most a viszonyotok a volt párotokkal?

Figyelt kérdés
Azokra vonatkozik, akik legalább egy szakítást átéltek már, természetesen - leírnátok a szakítás okát, körülményeit? Ne spóroljatok a szavakkal ;) Köszi szépen!
2011. júl. 23. 19:09
 1/5 anonim ***** válasza:
(Több mint egy év volt)Én "szakítottam" vele, bár elősszőr csak elmondtam hogy mi bánt, mondtam hogy a viselkedése kiborító. Erre felállt, a homlokomra nyomott egy puszit és elment..azt mondta "akkor legyünk barátok" Aztán egyszer láttam és volt egy "helló".
2011. júl. 23. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
19:16 -es megint. csak annyit, hogy amikor már fél éve voltunk együtt, akkor is volt egy szakítás, mert nem figyelt rám, pedig nagy problémáim voltak.. és találtam volna akkor pont mást, aki szeretett volna, de visszamentem hozzá. megígérte hogy figyelni fog, de nagyon nem figyelt ugyan úgy. :)
2011. júl. 23. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
.
2011. júl. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
hát a legutobbi szakitásom 1 hónapos kapcsolat után ugy történt hogy smsben közölte, hogy nem tudja mi van vele de kiábrándult belölem. aztán még találkoztunk abban a hónapban egyszer amikor visszaadtam a gyűrűt amit nekem adott és nekem meg visszakellett volna adni a deszkámat...átvert, a barátjával széttörték és felgyujtották. ez kb 3/4ed éve volt, amikor megtudtam töröltem facebookon, msnen mindenhol. aztán összejöttem a mostani barátommal több mint fél éve akivel 1 településen laknak ezért azóta óhatatlanul összefutottunk 1szer 2szer, legutobbi találkozásunkkor köszönt hogy szevasz és öklöztünk egyet. ennyi lenne:)
2011. júl. 23. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 hónap után szakítottam,azzal az okkal,hogy úgy érzem nem tudom szerelemből szeretni,most meg az osztálytársam lesz,de viszonylag jóban vagyunk.
2011. júl. 24. 03:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!