Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Nem tudom mit érzek valójában.

Figyelt kérdés

Nyár elején összejöttem a tíz évvel idősebb pasival, akit már régóta szerettem. Ő az elején semmi jelét nem mutatta annál, hogy csak egy éjszakára kelletem neki, sőt...az első köztünk szörnyű volt, még sírtam is mert nem nagyon akartam.

Eltelt kis idő, kezdett tényleg érdeklődni utánam...1 hét múlva nyaralni mentem és (mivel fiatal vagyok és buta) füveztünk, lefeküdtem egy fiúval aki iszonyúan tetszett nekem...de nem is emlékeztem rá másnap, mert ha magamnál vagyok, biztos nem teszem meg!!!

A pasim (miután bevallottam neki mi történt) megbocsátott nekem, együtt vagyunk. A másik fiú eltűnt a színről, nem érdeklem...és csak a napokban kezdtem szörnyen összezavartnak érezni magam...

Talán múlik el a szerelem, és azért van sírógörcsöm mikor az a másik eszembe jut?...

Én 18 vagyok, a barátom 27...

Kérlek adjatok tanácsot, de ne ítéljetek el mert bőven volt részem lelkiismeretfurdalásban!

:(


2009. ápr. 4. 18:30
 1/9 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem egy kicsit, pár napra, akár egy hétre menj el egyedül valahova, ahol csak magad vagy és át tudod gondolni, hogy mit is szeretnél. Ezt a harcot magaddal kell megvívnod, igazából ebben segíteni nem nagyon lehet. Neked kell rájönnöd, hogy kit szeretsz, kit akarsz magad mellett. De ezt ne nagyon húzd sokáig, mert ezzel a másikat is feltartod, ha nem ő az álmaid pasija. Ha nem akarod tovább folytatni, úgy érzed, akkor engedd útjára, ne vedd el a lehetőséget, hogy megtalálja ő is és te is a boldogságot.
2009. ápr. 4. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

...de ő volt a nagy szerelmem és talán még most is ő az...csak össze vagyok zavarodva...:(

És ha ő nincs mellettem, egyedül maradnék...a másik fiúra nem számíthatok.

Jajjj nem tudom.....:((

De köszi!!!

2009. ápr. 4. 18:55
 3/9 anonim ***** válasza:
50%
Ribi vagy!Igy jártál!
2009. ápr. 4. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
Első válaszadó vagyok. Ezért kell egy kicsit elmenned, magadban lenned, hogy letisztázd magadban az érzéseidet.
2009. ápr. 4. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi első válaszoló!

És hát....nem tudom...te talán szűz vagy, és még soha nem követtél el egyetlen hibát sem, amit aztán beismertél és bűnhődtél is miatta eleget....lehet....:PPPP

2009. ápr. 4. 20:53
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem vagyok szűsz,de tartésom az van,és nem hagyom,hogy akár egy pali is kihasználjon,utána meg levegőnek nézzen!Hibákat meg követtem én is el,de nem ezen e téren!Ennyi
2009. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A másik meg,nem kell füvezni,ha tudod,hogy utána nem tudsz magadon uralkodni.Képzeld én is szoktam egyszer-egyszer,és milyen érdekes ,h velem ilyen még nem történt,pedid a fiúbarátokból több van mint csajból.Talán ésszel kéne,aztán nincs miért szégyenkezni...
2009. ápr. 5. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Nem úgy szólt a kérdés, hogy: "Elmesélnétek a tapasztalataitokat ezzel meg azzal kapcsolatban?", hanem úgy, hogy.......

Szóval érted....

És hát az a sajnos, hogy egyetlen hibát ennyire lealacsonyítónak tartanak páran...

Persze nem mintha szép lett volna tőlem, de mégis...nem az a tanács, mikor elítélnek, azt megteszem saját magam, nem kell más hozza....

Csak ennyi....

2009. ápr. 5. 10:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Szia! Első válaszoló vagyok! Ne halgass azokra, akik ítélkeznek feletted. Neked kell megvívnod ezt a harcot saját magaddal. Mindenki hibázik, követ el meggondolatlanságokat, amit aztán szeretne meg nem történté tenni, de nem lehet. Más tanácsot nem tudok neked adni, csak azt, amit első alkalommal, hogy picikét légy egyedül magadban, hogy csak magadra figyelj és akkor meg fogod látni, hogy kire van szükséged. Nem vagy ribi!!! Ember vagy, aki picit hibázott, de beláttad a hibádat és most káosz van a fejedben. Kiutat keresel, megoldást. De ebben nem tud igazán tanácsod adni senki, vagyis lehet tanácsokat adni, kívülállóként, de benne lenni egy szituációban megint más. Azért mondtam, hogy menj el egy kicsit, mert más nem tudja megmondani neked, hogy kit szeretsz, csak te magad. Neked meg hogy ezt megtudd, tisztáznod kell magadban az érzéseidet, befolyások nélkül.
2009. ápr. 6. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!