Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egyszer szerelmet, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszer szerelmet, egyszer utálatot érzek iránta. Utálom szeretni. Miért van ez? Mit érezhetek iránta valójában?

Figyelt kérdés
Tartós kapcsolatnak lett vége azzal, hogy a barátnőm "hipp-hopp" kidobott. Most egyik pillanatba azon jár az eszem, hogy milyen virágot vegyek neki, másik pillanatba pedig azon, hogy miket vágjak a fejéhez, hogy megbántsam. Egyik pillanatba azon gondolkodom, hogy mivel tudnám visszaszerezni, másik pillanatba azon gondolkodom, mivel tudnám elérni, hogy lássam rajta, ő is szenved. Szeretem, de mégis utálom. Nem tudom hova tenni az érzéseimet. Mi játszódik le bennem és vajon melyik a helyes út: szeressem vagy utáljam?
2009. okt. 15. 13:52
 1/1 anonim ***** válasza:
egyik sem. nekem 3 éves kapcsolatom ért véget 3 hónapja. semlegesen kell gondolkodni, nekem is eszembe jutott többször hogy szerelmet vallok... meg is tettem, nem ért semmit. utána megbántottam, összevesztünk, azzal sem értem el semmit, nem lesz egyszerűbb elengedni, úgyhogy nem foglalkozunk egymással, így a legegyszerűbb... 23F
2009. okt. 15. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!