Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit érdemes ilyenkor mondani,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit érdemes ilyenkor mondani, kérdezni, vagy kérni tőle?

Figyelt kérdés
Van egy lány, akit egy hosszabb kapcsolatom alatt/után ismertem meg. Számomra megtestesíti azt, akire mindig is vágytam! De... 3 éve párkapcsolatban él. Látszólag jól megvannak, azonban úgy érzem nem boldog. Pont olyan dolgok hiányoznak neki, melyek az én erősségeim! Már többször is elhívtam ide-oda. Olyankor levakarhatatlan mosoly ül az arcára (enyémre is) és mindig elcsodálkozunk, hogy mennyi közös van bennünk. Egyszer már próbáltam nyitni felé, de akkor még korai volt és azt mondta nem lehet közöttünk több. Azóta eltelt fél év és újra szóba hoznám, de nem szeretnék az lenni, aki szétrobbantja a kapcsolatukat. Tudom, hogy csak egyetlen esélyem van és nem szeretném elrontani. Mit érdemes ilyenkor mondani, kérdezni, vagy kérni tőle? Kérem azok válaszoljanak, akik rendelkeznek, már hasonló tapasztalattal, bármelyik fél személyében.
2011. júl. 24. 09:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
szerinted bejössz a lánynak? Milyen érzéseid vannak ezzel kapcsolatban?
2011. júl. 24. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Ez egy jó kérdés. Szerintem igen, hiszen akkor a párja mellett nem jött volna el velem többször is. Legutóbb pl. a Citadellánál voltunk... és már elfogadta a meghívásomat a várba is. De persze ezek egyáltalán nem egyértelmű válaszok most.
2011. júl. 24. 12:54
 3/15 anonim ***** válasza:

csak azt kellene kérned, amit szeretnél tőle, nem?

ha levakarhatatlan a mosoly az arcotokon, akkor dúl a szerelem szerintem mind a kettőtökben, én legalábbis akkor mosolygok így, szóval csak bátran és őszintén.

2011. júl. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Remélem, így van, ahogy írod. Korábban nem nagyon tapasztaltam még ilyet, de elég egyszerűen csak egymásra néznünk és mosolygunk. Egyetlen dolog tántorít csak el, hogy egyes témákban felhozza a párját. Ugyan csak 1 mondat erejéig és elég ritkán.


Honnan tudhatom, hogy szereti e a párját, vagy "csak megszokásból" van még vele? Milyen jelből derülhetne ez ki? Szeretném magam egy pofára eséstől megkímélni :S

2011. júl. 24. 20:21
 5/15 anonim válasza:
hát véleményem szerint én sosem csalnám meg a páromat :D szal lehet h a csajt is ez zavarja és lekéne ülnöd vele bezsélni elmondani mit érzell megkérdezni tőle is ezt és rábeszélni magadra :D
2011. júl. 25. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Azt mondják, ha bizonytalan valaki, nem szerelmes. Ebben szerintem is van igazság. (Bár a körülmények is elbizonytalaníthatnak, mert attól, hogy nem lehet, még lehetsz szerelmes.) Gondold végig, bizonytalan vagy? (Én úgy veszem ki abból, amit írsz, hogy az vagy, de ezt úgyis te döntöd majd el.)

Azon 1 alkalommal, mikor én is ezt éreztem valaki iránt, fázisokon mentem keresztül. A legboldogabb fázis az volt, amikor egyfolytában mosolyogtam, mikor csak megláttam. Szerintem ilyenkor vagyunk a legszerelmesebbek. Nálam ez elmúlt, már nem mosolygok egyfolytában, ha látom, de még mindig tetszik az a valaki. Még mindig akármi is lehetne belőle, de ő nem lép és én sem. Azt hiszem, bízunk abban, hogy egyszer elmúlik magától…

Neked kell eldöntened, mit akarsz. Ha akarod, akkor most lépj, most lehetnétek a legboldogabbak. Ha a szíved mélyén mégis bizonytalan vagy, akkor meg hagyd, elmúlik vagy legalábbis elviselhetővé válik az érzés.

Ha mégis úgy döntesz, hogy nem vágsz bele, akkor az sokat segít, ha néhány napig nem látod. Bár az első néhány nap kegyetlen, de utána jobb lesz. :-)

Én azért sok boldogságot kívánok nektek!

2011. júl. 25. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:

Először is köszönöm mindenkinek a válaszát!


Magamban nem vagyok bizonytalan, mert még soha nem "akartam" egy lányt sem ennyire. Benne nem vagyok biztos, hogy hasonlóan vélekedik e. Látszólag náluk minden rendben van, de ez csak a felszín. Nem kell sokat várni, hamarosan találkozom vele és megbeszélem.

2011. júl. 25. 21:31
 8/15 anonim ***** válasza:

Figyu! Már az előbbi is le akartam írni, aztán elmaradt: Ha megvolt a Citadella, nem tudom, mit parázol?!

+ még a várba is elfogadta a meghívásod? Mégis mit akarsz még? Azt, hogy ő hozza elő a témát? Szerintem ez pont jó téma egy sétához a várban, nem? Olyan nagy pofáraesés nem hiszem, hogy lenne belőle, inkább magadban kellene tisztázni az érzéseid. Küzdj, mi meg innen szorítunk neked!

2011. júl. 25. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:

Remélem igazad van.

Már annyian drukkolnak ezért a " nemes " ügyért, hogy már csak ezért is sikerülnie kell :)

Köszönöm.

2011. júl. 26. 19:50
 10/15 A kérdező kommentje:

...úgy néz ki valamit félreértettem :S

Köszönöm a tanácsokat, legalább megpróbáltam!

2011. aug. 1. 21:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!