Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kihült a kapcsolatunk? Mit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kihült a kapcsolatunk? Mit lehet ilyenkor tenni? Érdemes benne maradni egy ilyen kapcsolatban?

Figyelt kérdés
17 éves vagyok. A barátommal lassan 2 éve vagyunk együtt. Nagyon sokat találkozunk, szinte mindennap. De mostanában nagyon sokat veszekedünk, amik a szakítás gondolatához is elvezetnek. Egyik nap úgy érzem nagyon szeret a barátom (olyankor olyan mint a kapcsolatunk elején, mikor még az a nagy szerelem volt) Másnap meg úgy érzem gyűlöl (olyankor minden ami velem kapcsolatos zavarja, zavarja ha felhívom, ha megkérdem mikor talizunk megint, viszont ha nem keresem akkor meg az a baja) Ezekkel a dolgaival teljesen összezavart. Kért, hogy menjek el vele pszihológushoz, hogy együtt maradjunk (ami már magába furcsa dolog, ha 20 éves házasok lennénk akkor oké, hogy elmegyek orvoshoz, de így. ) Én elmentem de teljesen megalázónak tartottam, ahogy a doki arról beszél, hogy : A barátomnak a kapcsolatunk elején csak én voltam. Aztán most már kezdik megint a barátai is érdekelni, szeretne velük is lenni. De attól még szeret, csak már nem úgy azzal a nagy szerelemmel mint az elején. És, hogy nekem is le kell "váljak" a barátomról. Mert csak akkor fog működni a kapcsolatunk. Én ezt mind felfogtam. Természetes, hogy az ember nem szeretné elveszíteni a barátait sem. El is engedtem a barátaival. Miközben én is elmentem a barátnőimhez. De akkor meg nem akart a barátaival lenni, inkább jött velem meg a barátnőimmel. Közben megismertem egy másik fiút. Akivel találkoztunk és nagyon jól megvoltunk! (én nem akarom a barátomra fogni, de mondhatjuk azt, hogy ebbe hogy találkozzak egy másik fiúval a barátom kergetett bele) Szeretem a barátom, de érdemes egy ilyen kapcsolatba benne maradni? Kilépnem nehéz, mert nagyon sok szép és jó emlék köt hozzá és egyszerűen nem tudnám elképzelni, hogy mi lenne ha ő nem lenne, de akármennyire fáj valamit tennem kell, mert ez így nincs rendben. A barátom előtt "nem éltem ki magam". Félek, hogy későn fogok rádöbbenni, hogy mért nem léptem ki ebből a kapcsolatból.
2009. jan. 6. 14:30
 1/2 anonim ***** válasza:

Tini szerelem... 17 évesen még ne akard elkötelezni magadat.

Igazából meguntátok egymást az van. Ezen túl kell lépni. Majd ha érsz még egy kicsit, rájössz, hogy kár elpazarolni erre az időt,és magadtól lépsz ki a kapcsolatból.

2009. jan. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!

Velem is hasonló a helyzet...Mi is két éve vagyunk együtt és szeretem ugyan,de az biztos,hogy ez a kapcsolat már nem az,ami volt!Egyszerűen nem tudom,hogy mit kéne tennem,mert már többször szakítottam vele,de mindig visszamentem hozzá és nem tudom,hogy miért,mert egy ideig minden jó,aztán pedig ugyan azok a problémák jönnek vissza!

Ha nem lennék ugyan abban a cipőben,akkor azt mondanám,hogy szakíts vele,de mivel tudom,hogy ez milyen érzés,így csak azt tudom tanácsolni,hogy azt tedd,amit jónak látsz!Bocs,de nem tudok egyebet írni,mert a saját életemmel se tudom,hogy mit kezdjek!

Remélem,hogy rendbe jönnek a dolgaid!

Ha gondolod írj majd,hogy mire jutottál!

Üdv

2009. jan. 6. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!