Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van remény erre a kapcsolatra?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van remény erre a kapcsolatra? (egy szomorú, és segítségre váró 20/L)

Figyelt kérdés

Együtt nyaraltam egy hétig Balatonon haverokkal és egy 25 éves sráccal,akivel megtetszettünk egymásnak szemmel láthatóan,és külsőleg is érzékelhetően,nagyon jól éreztük magunkat,viszont most hazajöttünk és megtudtam(még ott,barátnőm mondta),hogy neki van egy 4 éves kapcsolata:ott nem is érdekelt a flört kedvéért,viszont most hogy 3 napja itthon vagyunk furcsa módon nálam ez az érzés túlmutat a nyári kalandon és hiányzik,és éreztem az elválásnál,hogy ő se akarja ezt a dolgot menni hagyni:(mennyi az esélye,hogy ha minden visszazökken a régi kerékvágásba neki;meglátja a barátnőjét,hogy akkor nem felejt el engem és felkeres?

Arra gondoltam,hogy ennyi év után lehet hogy a kapcsolatuk már olyan mély baráti viszony lehet..de vajon nem fogja ezt felrúgni miattam?vagy legalábbis nem ennyi idő alatt jut el a döntéshez hanem akár ez 1 évet is igénybe vesz hogy áthangolja magát rám?:( vagy lehet hogy már a napokban fog keresni?

Nektek mi a véleményetek,tapasztalatotok?


2011. júl. 24. 09:43
1 2
 11/15 tetro ***** válasza:
nincs általánosságban négy év után párkapcsolat... emberek vannak, aki különböző módokon működnek és szeretnek. nincs általános párkapcsolat...
2011. júl. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Sem megerősíteni, sem cáfolni nem tudlak, de ha te semmilyen formában nem fogsz nála jelentkezni, akkor szerintem ő sem fog. Miért van ez így? Mert a férfiak kényelmesek. Ha egy 4 éves kapcsolatban el tud menni 1 hétre a barátnője nélkül nyaralni, akkor szerintem ott lehet esélyed. Most biztatnálak. ha meg sem próbálod nem is sülhet ki belőle semmi. Arra válaszra azért készülj fel tőle, hogy: "Azt hiszem félreértettél"


F/28

2011. júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nálunk négy év után a kapcsolat? Tökéletes. De persze emberfüggő. Mi tiszteljük és szeretjük egymást. Szerintem próbálkozz be a srácnál. Semmi veszíteni valód nincs.
2011. júl. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 AndiBandi93 ***** válasza:

Abból kiindulva, hogy vígan flörtölt veled, szerintem nem nagyon tiszteli a jelenleg kapcsolatát. Lehet tényleg hullámvölgyben van éppen a kapcsolatuk, és hogy most kellett neki egy kis függetlenség. De az is lehetséges, hogyha hazaért azonnal bűntudatot érzett a történtek miatt és próbálja ezt jóvátenni a jelenlegi barátnőjénél, téged pedig ki akar verni a fejéből, mint valami rossz döntést.

Viszont ha továbbra se törődik a kapcsolatával van esélyed. Szerintem is a legjobb lenne, ha megkeresnéd és dumálnátok. Abból kiderülne, hogy érez.

VISZONT ne mond, hogy nem érdekel az ő kapcsolata.

Egy, a fiúhoz hozzátartozik a múltja is, és a jelenje is, és vagy ezzel együtt fogadod el, vagy sehogy. Ha nem vagy tekintettel a barátnője iránti érzelmekre, akkor meg se érdemled a srácot.

Kettő, csakis a kapcsolatából tudod megítélni, hogy húzni fog-e hozzád vagy sem. Magyarán, ha rossz a kapcsolatuk, akkor a karjaidba fog rohanni, ha viszont jó, akkor lazán elfelejt téged örökre a srác...

Ne légy önző! Mert ha úgy gondolkozol ahogy eddig, akkor nem érdemled meg a srác szerelmét.

2011. júl. 26. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

Szerintem meg kicsi lány legyél Ember, és ne akard szétrombolni két ember négy éve! tartó kapcsolatát.


Plusz gondolj arra is: tényleg nagy öröm, és dicsőség lenne, ha elhagyná a barátnőjét, összejönne Veled? Könnyen lehet, hogy akkor pár év múlva te kerülnél a dobott lány szerepébe.

2011. júl. 26. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!