Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A "nőcsábász" pasik figyelmét...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A "nőcsábász" pasik figyelmét felkeltheti egy ilyen lány?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok, akit nem kapnak meg egyből. Vagy ők a könnyen kapható csajokat szeretik?:)
2011. júl. 24. 16:30
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
Neeem... Vagyis az igénytelenebb fajtának igen. De előbb utóbb megunjuk a könnyű prédát, és elkezdjük keresni a kicsit nagyobb kihívással kecsegtető egyedeket... :) és jól nézel ki, ugyhogy nem indulsz rossz esélyekkel.
2011. júl. 24. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:

Nagyon szép vagy és az eddigi információk alapján értelmesnek is tűnsz. Ha figyelsz, akkor szerintem ki tudod szűrni a "csak szexre kellesz" típusú pasikat.

Válaszolva a kérdésedre: Szerintem mindenki érdeklődését felkelted.

Sajnálom, hogy több képet már nem fogok rólad látni. Jó érzés csak így nézegetni egy ideig :D

2011. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:

ma 16:52

Forever Alone

2011. júl. 24. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
köszi :D
2011. júl. 24. 16:53
 15/26 anonim ***** válasza:
A nőcsábász figyelmét már felkeltetted sexre, komoly kapcsoltra az egyéntől függ. Biztos fog ölni beléd egy kis időt, mert sexy vagy, de lehet a sex után dobni fog. A nőcsábász nem megbízható. Egyénfüggő.
2011. júl. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:

De még mennyire,hogy felkelti az édeklődésemet.Nem bírom a könyen kapható lányokat,ha az lenne a jó akkor a Rákóczi térre mennék csajozni ott vannak a legkönnyebben kaphatóak.

Szeretem a kihívásokat és azt is ha egy lányt meg kell hódítani.

Amúgy nagyon szexi vagy ezen a képen.

22F

2011. júl. 24. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 asdface ***** válasza:
45%

Dobj egy levelet, nem bánod meg ;)

23/f

2011. júl. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:

ezio_auditore


Én legalább nem arcosokodok itt, mint a többiek :D


16:52

2011. júl. 24. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:

Én meg más vagyok, mint a többi férfi és heterosexuális:D

Most akkor szerelmes-e belém valaki?:D

2011. júl. 24. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 SancikaJohnny ***** válasza:

Te nem arcoskodsz, de te irod a legtobbet :D:D:D:D:D

Szep vagy, de mondjuk nekem az is fontos, h milyenek a pillantasaid... Ha megigeznek, akkor mondjuk 1 szorakozohelyen egesz este cs veled lennek(dumalnank, buli, hulyules, stb...de ha nem lenne sex, nem baj...)

de ha nem, akkor vagy csak sexre kellenel, ha pedig nem adnal...mennek tovabb :DD

2011. júl. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!