Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ilyen helyzetben mit lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ilyen helyzetben mit lehet tenni? : S (lent. Hosszú de olvasd végig :S )

Figyelt kérdés
A barátommal 7 hónapja vagyunk együtt (december végén kezdtünk járni) Amikor járni keztünk ő még javába flörtölt egy csajjal. Azt mondta csak haverja és nem akar tőle semmit, és amint járni keztünk le is koptatta. A csaj azt hitte jártak és teljesen összetört. januárban még levelezett facebookon egyik exével, akivel csak 1 hétig járt ugyan de csomószor cicának szólította és ez rosszul esett : ( Közbe végig beszélt egy másik exével is aki igazából nem is az exe mert mégcsak nem is csókolóztak de mégis oylanokat írt neki h jaj szeretlek*-* de azt mondta h nem úgy gondoltam mint velem. Írt nekie gyszer egy olyat, amit ide most nem írnék le, csak annyit tett h neki mindig is ő kellett. Szakítottam vele de ő öngyilkos akart lenni azt mondta csak engem szeret és letiltotta az összes lányt ez volt májusban. Azt mondta soha többet csak adjak neki még egy esélyt. Közbe még találtam pár levelet hogy járásunk előtt pár nappal flörtöl pár lánnyal de azóta egy lánynal se beszél egyátalán. Hogy biztosítson bejárásom van a facebookjára, msn-jére, senkivel nem beszél, telefonjából is mindnekit kitörölt. Tényleg komyolan gondolja tudom és már fél éve voltak a levelek teljesen megváltozott. Érdemes még mindig a fél évvel ezelőtti levelekért haragudnom? Vagy jobb lenne mindent elfelejteni?
2011. júl. 24. 19:45
 1/7 anonim ***** válasza:
ezek szerint komolyan :P
2011. júl. 24. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:

megcáfolta azt, amiért haragudtál rá.

ráadásul nagyon régen történtek ezek a dolgok.

semmi értelme haragudnod rá, csak megmérgezed ezzel a kapcsolatod! :)

tudod hogy szeret, megváltozott...

és egyébként feltetted a kérdést, hogy "Vagy jobb lenne mindent elfelejteni?"

tehát te is tudod, mit akarsz!!

sok boldogságot! ;)

2011. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Te komolyan azért szakítottál 1 pasiddal mert kedves volt az ismerőseihez/exeihez?
2011. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
sztem azokkal a levelekkel már ne törődj..fél éve volt és azt mondod megváltozott. sztem felejtsd el a leveleket :)
2011. júl. 24. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
szerintem biztos megbánta már amit fél évvel ezelött irogatott a lányoknak és szerintem már haragudnod se kéne rá ha okod sincs mert lehetséges hogy ugy megváltozott mert fél hogy elveszit vagy nemtom..
2011. júl. 24. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
19:50-es az azért volt mert hónapok óta jártunk és azt írta egy másik lánynak hogy neki csak őkell :\ de igazából énse akartam szakítani vele ez amolyan ráijesztés volt.
2011. júl. 24. 19:53
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha öngyilkos akar lenni,mert szakítotok,,az az ember labilis, ha csak fenyeget vele,akkor érzelmileg zsarol.Mindkét eshetőség elég arra,hogy elkerüljem messzire.
2011. júl. 24. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!